Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 195 - Deadwood

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,400
66,729
Karagümrük
d0wt2sx2vfxxy3d95.jpg

Bu sayıda maceramız sonlanıyor.
Ne mutlu bekleyenlere...

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Ama...
Gulp...
Yani...
Hocam bizleri alıştırdın ama bari önce dozu düşük tutsaydın.:)
Daha önceki sayıyı dün akşam okuyabildim hemen final yapalım diyorsun.:)
Keyfini sürmek için şu kahrolası federaller... Yani evdeki internet rezaletine rağmen sabırla inmesini beklemekteyim ve bana 54 dk. diyor.
Şaka gibi.:D
Teşekkürler sevgili dostum iyi ki varsınız.:)

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Ama...
Gulp...
Yani...
Hocam bizleri alıştırdın ama bari önce dozu düşük tutsaydın.:)
Daha önceki sayıyı dün akşam okuyabildim hemen final yapalım diyorsun.:)
Keyfini sürmek için şu kahrolası federaller... Yani evdeki internet rezaletine rağmen sabırla inmesini beklemekteyim ve bana 54 dk. diyor.
Şaka gibi.:D
Teşekkürler sevgili dostum iyi ki varsınız.:)
Banada 1 dakika dedi :D demekki şanslıyım
Ellerine sağlık üstadım

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
sevgili nisan yağmuru maceranın sonunu merakla beklemedeydim. teşekkür ve saygılarımı sunuyorum..

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
tex serisi sürüyor. Nisan Yağmuru farkıyla yeni maceralar.çok çok teşekkürler, eline sağlık.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Bir önceki sayıyla beraber peş peşe bir kez daha okuyalım.

Hocamın nefis düzenlemesiyle defalarca okunur bu Teksler.

Teşekkür ederim.

rcihan71

Aktif Üye
24 Eyl 2009
354
710
calamity'den işkillenmiştim zaten :) üstadım çok bekletmedin bizi ellerin dert görmesin, yorgun argın eve gelip tam uyuyayım derken Tex'i görünce gözlerim faltaşı gibi açıldı.Aydın'ın cehennemi sıcağı bahar havasına büründü :)

Önümüzdeki sayı da Ortiz var,asi uteler var,büyücü Ukasi var,sarı köpek var yani var oğlu var...bekliyoruz üstadım

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,447
Ve Tex "Calamity Jane" ile karşılaşır... Yaptıkları icraatları izlemek zevklidir. Hep birlikte okuyalım, sevgili Nisan Yağmuruna da teşekkür ve hayır dua edelim. Sağolun varolun üstad.

Son düzenleme:

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Senaryoyu oldukça beğendim.En iyi çizerler ve senaristler teks için ter dökünce açık ara önde gitmesinin bir tesadüf olmadığı ortaya çıkıyor fumetti bağlamında.
Kahramanlar zeki,gözükara ve becerikli olsalar da fantastik öğelerle çok fazla bezenmemiş fumettilerde uzun süre bu başarıyı sürdürebilmek oldukça zordur.Fakat teks bu zorluğun altından kolayca kalkıyor yıllardır.Bu sebeple senarist ve çizerlere eşit pay veriyorum bu başarıda.
Pırıl pırıl taramalarla okuma zevkimizi katlaya katlaya artmasında da aslan paylarından birisi de senin dostum.
Çok teşekkür ediyorum...