Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 192 - Kesişen Kaderler

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,401
66,735
Karagümrük
czkqop2qtppojki55.jpg

Fena adamların korkulu rüyası Tex Willer
ve arkadaşlarının maceralarını keyifle
okumaya devam ediyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,882
52,466
Kendi Koltuğunda
vay üstadıma ilk teşekkürü ben edeyim.Ellerine sağlık.
Ressam olaylara aldırış etmeden ve heyecanlanmadan gayet pişkin ve rahat çizimini yapıyor sanki komutanın karargahında...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Sahiden ne kadar kayıtsızca resim yapıyor abimiz. Bu kapak mesela savaşlarda ölüm anını çeken fotoğrafçıları, mesela İŞİD baskısıyla sınırımıza dayanan insanların çaresizliğini kaydeden muhabirleri anımsattı. Başka bir şey olsa gerek kayıtsız kalabilmek. Mesela sonuncu örnekte haber yapmak zorunda olan muhabir, kameraman, fotoğrafçı ben olsaydım oturur ağlardım herhalde saatlerce. Bir kapak nelere kâdir...

Nefis düzenlemenle yeni bir Teks daha okuyabileceğiz. Bu olanağı verdiğin için çok teşekkür ederim, hocam.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Hediyenin ambalajını oluşturan kapak resmini dostlar gayet güzel yorumlamışlar.
Naçizane ben de hediyenin kendisini merak ediyor
ve incelemek üzere hemen indiriyorum.
Teşekkürler "nisan yağmuru";
ellerinize, gözlerinize sağlık;
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Birisi bu teksi çok seveceksin dese inanmazdım gerçekten çok gerçekçi bir senaryosu var.İtalyanlar bu işi biliyorlar.Değerli kardeşim altın maceraperest sırayla inci gibi diziyor.Gerçekten teksi yağmur gibi yağdırıyorsun çok sağol.

kicker

Süper Üye
14 Nis 2010
637
1,447
Güzel bir macera ve Türkçe'sini ilk kez okuyorum. Çok teşekkür ederim, elinize emeğinize sağlık.

rcihan71

Aktif Üye
24 Eyl 2009
354
710
sonunu merakla beklediğimiz macera bu sayıyla bitiyor...ve önümüzdeki sayı boselli/font yapımı muhteşem bir macera 'ölünün eli'...... günler nasıl geçecek bilemiyorum.Emeklerine sağlık dostum

ebamert

Yeni Üye
23 Ara 2009
74
83
Nisan yağmuru, mayıs yağmuru, haziran yağmuru, yağ yağ yağmur.. teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr