Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 124 - İki Düşman

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
15313.jpg

15349.jpg

Değerli hocam,kardeşim Mehmet Ali ve forumdaki tüm Teks sevenlere ...
İyi okumalar

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Muhtesem,sahane,harika,nefis.. söylencek söz yok sevgili ertugrul. pirimizsin..ellerine saglik.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Teks sever biri olarak ertuğrul kardeşimize bolbol teşekkür ederim,saygılarla.:37::37::37:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Ertuğrul kardeşim,
harika paylaşımlarınızın ardı arkası gelmiyor.
Gelmesini de istemiyoruz.
İyi ki varsınız,
iyi ki buradasınız.
Sağ olun, var olun.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

hadramut

Aktif Üye
19 Eyl 2009
387
862
teşekkür ederim ertugrul

gecenin keyfi.
az bi tütün
okkalı bir kahve
yanında vazgecilmez teks

ne denirki.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Ertuğrul arkadaşımıza ne kadar teşekkür etsek azdır doğrusu.
Gün boyu tarama yap, gecenin bir saatinde paylaş.
Böyle güzel insanlarla bir arada olmak beni gerçekten mutlu ediyor.
Sağol, varol, ellerin dert görmesin.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
sevgili ertüğrul; gerçekten harika paylaşımlar geliyor.kalite üstüne kalite taramalar.
eline koluna sağlık.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim ben bir süredir internet bağlantısı ile ilgili sorunlar yaşıyorum ve bu yüzden de inanın çok sevdiğim bu diyara giremiyorum,sadece bu diyara yani benim diyarıma değil,hiçbir yere giremiyorum.Sinir oldum inanın.Bazı günler,dışarı çıkıp hiç sevmediğim internet kafelere gidip oralardan giriyorum.
Yani, insanların aklına şunun gelmesi beni çok üzer ''Adam kitapları indirip indirip bir selam bile vermeden gidiyor''.
Değerli kardeşim ben,sizin ve takım arkadaşlarınızın yaptıkları paylaşımlardan yararlanan biri olmanın ötesinde inanı herbirinizi,bir dost ,bir kardeş gibi bildim ve öyle sevdim.İnsanların birilerini sevmesi için ille de onları görmesi gerekmiyormuş bunu da işte burada öğrendim.
Canım kardeşim sizleri inanın çok seviyorum,bir süredir evde yaşadığım bağlantı sorunları yüzünden iletişim kuramadım sadece, ama umarım bu sorun hallolacak çünkü ben de gerçekten sinir oluyorum bu sorunun halledilememesine,ağzımı bile bozuyorum bu yüzden ara sıra.
Değerli kardeşim yaptığın bu harika paylaşım için teşekkür eder ve yanlış anlaşılmamış olmayı ümit ederim.Sevgi ve saygılar sunuyorum,hoşçakalın.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Dostum,
Ellerinize sağlık.
Teks vazgeçemediğim bir kahraman.
Sizde bu diyarın kahramanısınız.