Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 101 - Mefisto!

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,625
tex_00.jpg

Teks'in uzun zaman önce öldürdüğü büyücü Mefisto'nun ruhu, Willer'a duyduğu nefret sayesinde iki dünya arasında sıkışıp kalmıştır ve kız kardeşi Lily onu hayata döndürebilmenin bir yolunu bulmuştur.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,112
İstanbul
İlk teşekkür benden olsun.
Teks'in en büyük düşmanlarından Mefisto'yu ruhlar aleminde de haklayacağından eminim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Bu kadar güzel çizgilere teşekkür etmeden olmaz
sanki kitap elimde hissi veren bu tarama için de
ayrıca teşekkür ederim.
Saygı ve sevgilerimle.

rcihan71

Aktif Üye
24 Eyl 2009
354
710
ah sevgili eski dost ! mefistolu bu harika sayı için teşekkürler dostum..emeklerine sağlık

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Hem Teks, hem de Mefisto'lu macerası...
Daha ne istenir; tabii ki maceranın devamı...
O da en kısa zamanda gelir inşallah.
Sağ olasın değerli kardeşim, eksik olma...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,149
Teşekkürler dostum,seriden bir kitap daha görmek çok güzel,sağolasın

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Teşekkürler. Ellerrine sağlık.
Sanki süper çilt 26 sende var gibi geldi bana. Eğer öyleyse devamını da bekleriz.
En kısa zamanda arkası gelir inşallah.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Teşekkürler sevgili Ravage,

Teks Kit'le gecenin karanlığında kahve içmenin keyfini sürüyor.Kimbilir kahve de ne lezzetlidir..

ebamert

Yeni Üye
23 Ara 2009
74
83
yaşasınnnnnnnnnnnn yüzbirrrrrrrrrrrrrrr kere maşallahhhhhhhhhh
of of offfffffffff
ki ne offfffffff
sağollllllllllllllllllllll

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Teşekkürler,sağolasın.
Tex in mefisto maceraları,apayrı bir ayrıcalığa sahiptir.Lakin;aynı hikayeyi defalarca işlemekte pek sağlıklı olmaz.Kurtlar vadisi bir zamanlar çok beğenerek izlediğim bir diziydi.Ezip ezip içine kattıklarından kabak tadı vermişti ve izlemeyi bırakmıştım.Umarım Tex imi ona benzetmezler.

Bizlere ulaştırdığın için yürekten teşekkürler.

cevat06

Aktif Üye
30 Tem 2010
488
93
Şu tiplere bak :) Allahım, sen Tex abimizin bileğine güç ver :)

Harikulade bir paylaşım. Çok teşekkürler.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Teşekkürler,sağolasın.
Tex in mefisto maceraları,apayrı bir ayrıcalığa sahiptir.Lakin;aynı hikayeyi defalarca işlemekte pek sağlıklı olmaz.Kurtlar vadisi bir zamanlar çok beğenerek izlediğim bir diziydi.Ezip ezip içine kattıklarından kabak tadı vermişti ve izlemeyi bırakmıştım.Umarım Tex imi ona benzetmezler.

kısaca maceranın konusundan bahsetmek istiyorum. teks azılı düşmanı mefistoyu yıllar önce öldürüyor. bedeni yıllarca bi yıkıntının içinde duruyor. adamlar yıllar sonra allem-küllem edip diriltiyorlar.sonra al başına belayı.... vay arkadaş , vay arkadaş.... yani bu kadarınada pes. yıllarca, öldürülmeyip, hayatı bağışlanıpta başa bela olan düşmanların hikayesinden bıktıydım, şu ölümlü dünyada bunuda gördüm. adamı öldürüyorsun gene kurtuluş yok.. teks ne yapsın, bi adamın bu kadarda üstüne gelinilmez ki ... demekki adamı yüz parçaya ayırıp her bir parçayı dünyanın dört bir yanına gömmeden gene kurtulamayacak. iyi hoş gene dirilir ya..
tarayana hürmetlerle