Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 089 - Montoyaların Öfkesi

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
308438_2.jpg

İyi okumalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Değerli kardeşim gönülden teşekkürler, sağ olun, var olun...

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Nefis bir paylaşım, ellerine sağlık, teşekkür ederim.

xcar

Yeni Üye
4 Mar 2010
4
2
İndirilen dosya okunmuyor;'CBR' açmıyor,hatayı düzeltecek arkadaş varsa teşekkür ederiz.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,317
31,095
İzmir
İndirdiğiniz dosya (89 tex_89) dosya uzantısı olmadan indiği için tanınmayan dosya oluyor ve açılamıyor. Bu dosyayı indirdikten sonra dosya adının sonuna .rar diye ilave yaparsanız dosyanız winrar ile açılacaktır. Kolay gelsin.

xcar

Yeni Üye
4 Mar 2010
4
2
İndirdiğiniz dosya (89 tex_89) dosya uzantısı olmadan indiği için tanınmayan dosya oluyor ve açılamıyor. Bu dosyayı indirdikten sonra dosya adının sonuna .rar diye ilave yaparsanız dosyanız winrar ile açılacaktır. Kolay gelsin.
................................................
Orpa kardeşim çok teşekkür ederim,indirenin de ellerine sağlık ama,bir bulmaca gibi dosyayı açmaya uğraşmayıp diğer arkadaşların direk winrar ile açtığımız dosyaları gibi yükleseydi,en az 10 kez indirmeyi denemezdim,hatta,hata benim bilgisayarda diye düşündüm devamlı:)) Yeni bir şey öğrendik Orpa birader vasıtasıyla,şağolsun..

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu
bunu okuyabilmek için hangi program gerekir arkadaşlar

.cbr ya da .cbz uzantılı dosyaları bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan ilgili programları yükleyerek okuyabilirsiniz. Bilgisayarda cdisplayex, gonvisor programlarından birisini tercih edebilirsiniz. Diğer programları ise .cbr okutucu yazarak netten bulabilirsiniz.

Aşağıdaki linkte bulabilirsiniz programı...

http://www.cizgidiyari.com/forum/re...izgiroman-okumak-icin-gerekli-programlar.html

Keyifli okumalar...

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,317
31,095
İzmir
Tablet ve telefondan okuyacaksanız sayın Shoryuken'in önerdiği programları edinebilirsiniz. Bilgisayarda okuyorsanız herhangi bir fotoğraf görüntüleyici program ile okuyabilirsiniz. Kitaplar .jpeg uzantılı olduğu için windowsda bulunan "fotoğtaf görüntüleyici" program da açar.