Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 078 - Madendeki Hayalet

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
298403_2.jpg

İyi okumalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Yağmuru severim, Teks yağmurunu daha çok sevdim. Bir gecede bu kadar yağmur yağdığını ve yağmur altında bu kadar gezdiğimi hiç hatırlamıyorum. Sağol değerli moderatörümüz, sağol değerli kardeşimiz, sağol...

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,462
daha durun ya elimdeki teksleri okuyamadım biriniz şu sağanağı durdursun teşekkürler arkadaşım:d

gecekartalı63

Yeni Üye
25 Eki 2009
75
4
Emeğe saygımız olmasaydı sizin iyiniyetinizi suistimal edebilir ve linki alarak herhangi bir yorum yazmadan da sayfayı kapatabilirdik. Neden söyledim bunu, şunun için : samimi ve içten duygulardır bunlar yapmacık değildir , her bir paylaşımınızda sadece alıp hiç vermeme durumunda kaldıkça eziliyorum,üzülüyorum. Emeğinizi tarif edecek, değerini ifade edecek kelimeler de yetmiyor artık. Bu yüzden ancak teşekkürlerimizle birlikte size dua edebiliyoruz. Allah sizlerden razı olsun kardeşim.

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Niye durdursun kardeşim.Yağmur altında ıslanmak kadar güzel başka bir şey varmı dünyada?Bütün dostlara selam ve sevgiler.Kardeşim sizin de ellerinize sağlık

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Benim bigi Tekskolik birine yapılacak en büyük iyiliği yaptınız.
Size minnettarım. Sağolun varolun.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
rapidshare indirmeye izin vermiyor..

Dostlar sakın çok bilmişlik olarak algılamayın, yalnız free kullanıcı yerine premiumu seçiyor olmayın. Rapidshare şu son 2 haftadır 2 haneyi yer değiştirdi eski alışkanlıklarınız devam ediyor olmasın.

rapida.jpg

Son düzenleme:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
Sevgili ertugrul her zamanki gibi tam performans paylasimlara devam ediyorsun..nasil ödenir bunca emek bilmiyorum gercekten.. günlerdir is yorgunlugundan zamansizliktan ve son olaylar yüzünden hemen hemen tüm bos vaktimi haberlere ayirdigimdan arada bir kacak kacak foruma göz attim ve estirdigin kasirganin ancak simdi farkina varabildim.. ve gene ne söylenebilir bilmiyorum.. caresiz gene kuru bir tesekkür ediyor ve hayattan istedigin, umdugun her seyin daha güzel olmasini temenni ediyorum dostum sagol.