Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 099 - Teksas Kahramanları

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
k144559_400.jpg

Bu macera Şampiyon Bursa'lılara gitsin.
Sonuçta onlarda şu anda Teksas Kahramanları oldular.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
"Uzung" kardeşim harika bir paylaşım... Emeklerinizden dolayı yürekten teşekkürler, sağolun, varolun...

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Tam yatmadan evvel gördüm.. iyi geceler dilegi gibi geldi bana:D.. sanada iyi geceler dostum..:D

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
uzung kardeşim eline sağlık paylaşım içn bir teşekkürde Bursa için Bursalı değilim ama Anadoludan bn çıkması beni sevindirdi.Ahhh !sinbad birde konya vardı eskiden ...Ama bir türlü zirveye oynayamadı.tarbzon herkesin gönlünde ayrı bir yeri vardı.Neyse .oyuncuların dediği gibi önümüze bakacağız iyi oynadık, ama yenildik rakibimiz şanslı idi.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
Daha öncede söylemiştim, taramalarında farklılık var sen tam tüyoyu vermesende bunu çözeceğim dostum bilesin. Ha unutmadan teşekkürler,teşekkürler,...

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
uzung kardeşim eline sağlık paylaşım içn bir teşekkürde Bursa için Bursalı değilim ama Anadoludan bn çıkması beni sevindirdi.Ahhh !sinbad birde konya vardı eskiden ...Ama bir türlü zirveye oynayamadı.tarbzon herkesin gönlünde ayrı bir yeri vardı.Neyse .oyuncuların dediği gibi önümüze bakacağız iyi oynadık, ama yenildik rakibimiz şanslı idi.

Dostum merak etme bu sene inşallah süper lige geliyoruz.Dün Adanayı 3-1 yendik.Çok avantajlı başladık.Hatta İstanbula deplasmana gitme ihtimalimiz bile belirdi.Uzung dostum bu güzel paylaşım için çook teşekkür ederim.Ama Konyaspor süper lige çıkarsa bir tanede Konyaspor için isteriz haberin olsun.:)

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Dostum merak etme bu sene inşallah süper lige geliyoruz.Dün Adanayı 3-1 yendik.Çok avantajlı başladık.Hatta İstanbula deplasmana gitme ihtimalimiz bile belirdi.Uzung dostum bu güzel paylaşım için çook teşekkür ederim.Ama Konyaspor süper lige çıkarsa bir tanede Konyaspor için isteriz haberin olsun.:)

Sevgili abim Altay ile Karşıyaka'yı yabana atma derim.Hem Bucaspor süper ligde yalnız mı kalsın?:D:

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
İnan Mehmet Ali söz konusu Konyaspor olmasaydı elbetteki senin hatırın için Altay ile Karşıyaka'yı yabana atmazdım ama söz konusu Konyaspor.Siz artık bu sene tek takımla yetinin.:D