Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 042 - Tehlikedeki Ranger

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,880
img0002a.jpg

En az benim sevdiğim kadar sevdiğini düşündüğüm Teks sever Uzung ve Sarkömer dostuma sevgilerimle
İyi okumalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
Ne zamandır paylaşımlarına ilk teşekkür eden ben olamıyordum. Bu sefer bunu başkasına kaptırmam. Sağolasın üstadım, eline sağlık.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Kıskandım şimdi:mad:..bende cok kuvvetli bir teks severım.. O yüzden hakkımmış gibi alıyorum.:d:d ellerıne saglık dostum sagol

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,880
Kıskandım şimdi:mad:..bende cok kuvvetli bir teks severım.. O yüzden hakkımmış gibi alıyorum.:d:d ellerıne saglık dostum sagol
Sevgili Kinowa teks'i benden daha fazla sevdiğini biliyorum,daha evvelki paylaşımlarda özellikle belirtmiştim ama telafi ederiz sen yeterki iste keyifli okumalar dostum:D

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
img0002a.jpg

En az benim sevdiğim kadar sevdiğini düşündüğüm Teks sever Uzung ve Sarkömer dostuma sevgilerimle
İyi okumalar

Çok arzu etmeme rağmen bugüne kadar foruma direkt bir katkıda bulunamadığım,bu konuda şahsımı sizlere karşı daima borçlu hissettiğim, emek vererek paylaşımda bulunan değerli kardeşlerime en azından teşekkür etme nezaketinin gerekliliğine inandığım için; bu gerekliliği elimden geldiğince ve farklı herhangi bir niyet taşımaksızın halisane yerine getirmeye çalışmıştım. Fakat bu mentalite içerisinde teşekkür ederken,teşekkür mesajı sayımın bayağı yükseldiği ve bunun da rahatsızlık doğurduğu gibi bir duyguya kapılmama sebep olundu. Bunun üzerine tam kendi doğrumdan vazgeçip yanlışa yönelmeyi, yani bir süre olsun sessiz kalmayı düşünürken Ertuğrul kardeşimin harika paylaşımında kullanıcı ismimi kullanarak şahsımı onure ettiğini görünce kendi doğruma "U" dönüşü yapmak ihtiyacı ve zorunluluğunu hissettim.
ÇOK SAĞOLASIN DEĞERLİ KARDEŞİM, EKSİK OLMA, HAKKINI HELAL ET...

gecekartalı63

Yeni Üye
25 Eki 2009
75
4
Veren el, alan elden üstündür. Sizlerle olmak çok güzel bir duygu iyi ki varsınız. Bizim memlekette bu yayınlar satılmıyor maalesef ve sizlerin aracılığıyla mahrum kalmıyoruz, yaptığınız iş bu yüzden çok önemli. Büyük bir açığı kapatıyorsunuz. Eyvallah.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Çok arzu etmeme rağmen bugüne kadar foruma direkt bir katkıda bulunamadığım,bu konuda şahsımı sizlere karşı daima borçlu hissettiğim, emek vererek paylaşımda bulunan değerli kardeşlerime en azından teşekkür etme nezaketinin gerekliliğine inandığım için; bu gerekliliği elimden geldiğince ve farklı herhangi bir niyet taşımaksızın halisane yerine getirmeye çalışmıştım. Fakat bu mentalite içerisinde teşekkür ederken,teşekkür mesajı sayımın bayağı yükseldiği ve bunun da rahatsızlık doğurduğu gibi bir duyguya kapılmama sebep olundu. Bunun üzerine tam kendi doğrumdan vazgeçip yanlışa yönelmeyi, yani bir süre olsun sessiz kalmayı düşünürken Ertuğrul kardeşimin harika paylaşımında kullanıcı ismimi kullanarak şahsımı onure ettiğini görünce kendi doğruma "U" dönüşü yapmak ihtiyacı ve zorunluluğunu hissettim.
ÇOK SAĞOLASIN DEĞERLİ KARDEŞİM, EKSİK OLMA, HAKKINI HELAL ET...
Sevgili Sarkomer ben kendi adıma mesajlarından hiç bir rahatsızlık duymadım aksine açtığım konuların seni mennun ettiğimi düşündüm.Çünkü eminim Ertuğrul da bana katılacaktır.Bütün bu emek isteyen çalışmalar ancak dostlarımızın taktirleri ve beğenileriyle sürdürülebilir.Ertuğrul dostum bu ve bunun gibi tüm harika paylaşımların için de sana sonsuz teşekkürler.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Sevgili Kinowa teks'i benden daha fazla sevdiğini biliyorum,daha evvelki paylaşımlarda özellikle belirtmiştim ama telafi ederiz sen yeterki iste keyifli okumalar dostum:D

Benimki latife dostum:d.. Zaten maksimumda paylasim yapiyosun birde bunun üzerine extra birseyler istemek şımarıklık olur diyorum.. Ellerıne yüregıne saglık varol.:):)

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Öncelikle ertuğrul dostuma teşekkürler. Gelelim sarkomer dostumuzun teşekkür konusuna. Gönülden edilen teşekkür beni ancak sevindirir. Kaldı ki sizin ettiğiniz teşekkürler sevgi ile kalpten söylenmiş sözler barındırıyor. Basma kalıp kopyala yapıştır sadece mesaj sayısını artırmaya yönelik teşekkürler zaten uyarılıp siliniyor.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Ne diyebilirim ki. Bin bir emekle taradıklarını karşılıksız olarak herkesle paylaşan, bunu yaparken de dostlarını onurlandıran insanlarla bir arada olmaktan ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Teşekkürler dostum. Her şey için.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Sevgili ertuğrul yeni gördüm kusura bakma teşekkürler.Harika bir kapak.Eski zamanlarda böyle kalite yoktu şimdiler harika basılıyor.Ama aslan tadı yok.tabii

ricardo

Yeni Üye
27 Kas 2013
32
18
Topic'te verilen linkler ne yazık ki kırık. Hotfile ve Rapidshare linklerinin çoğu gibi... Acaba güncel linki olan var mı?