Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 024 - Ute Topraklarında

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
img0001py.jpg

alternatif

iyi okumalar

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Yine her zamanki gibi muhteşem bir paylaşım, yine Ertuğrul kardeşimin imzası; teşekkürler değerli kardeşim... Ute topraklarında neler olduğunu sayende öğreneceğiz. Eksik olma...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Çizgi roman hepimizin. Gerçekten bu kadar yalın ve bu kadar doğru olur. Saatlerce tara, yükle ve bizlerle paylaş. Sen iyi adamsın. Bu sitedeki diğerleri gibi. Sağol.

O güzel insanlar o güzel atlara bindiler gittiler
o iyi insanlar,
o güzel atlara bindiler çekip gittiler..

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Kapaktaki cizgidiyari- ertugrul ne kadar kaniksadigimiz bir yazi oldu.. dostum sen sevgili savokun dedigi gibi iyi bir adamsin. sagol

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Ellerinize sağlık kardeşim.Bu kadar güzel söz ve temenniye katılmaktan başka ne denilebilir ki?

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Değerli kardeşim Ertuğrul,bu forumda sizin paylaşımlarınızdan en çok yararlananlardan biri de benim.Emeklerinizin karşılığını ödemek mümkün değil.Hakkınızı helal edin.İyi geceleriniz olsun.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,155
Villa, bu sayıdaki Kit'in sevgilisini anlatıyor:"Kit Willer'in bir kızılderili sevgilisi vardı(Ay Çiçeği).
Bu kadın karakterin gerçekten kızılderili bedensel özelliklerinin olmasına çalıştım ama bu kötü bir
karakterin ortaya çıkma riskini de taşıyordu.Bu işi yaparken Ambrosini'nin Ken Parker'daki karak-
terine hayran kaldım." Ute'lerle ilgili olarak da:"Ute kabilesi tarafından evlat edinilen Kit Willer'in
öyküsünü çizerken çok sayıda fotoğraftan yararlandım.Okurun bir kızılderiliyle ilgili beklentileri ile
gerçek kızılderiliyi birleştirmek gerekiyordu" demiş.Çok iyi Macera.Sağolun Sayın Ertuğrul.