Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 047 - Silahlı Koruma

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,650
Tex Maceraperest 47

2m5xkdx.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,812
Tarama kalitesi mükemmel boyut buna rağmen ideal. Bir tek üyeler alternatif linkten yakınacaklar ama, gülü seven dikenine katlanır misali çözüm üretecekler artık. Teşekkürler daltas paylaşımlarından yana.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Colinmccay kardeşim haklı. Önce Daltas kardeşime harika paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum, sonra da alternatif bir link olmadığından yakındığımı bildiriyorum. Bugünkü Daltas paylaşımları harika.Bu konuda her zaman yardımcı olan Kinowa kardeşimden şayet zamanı varsa yardım istirham ediyorum. Lütfen biraz tuz, biraz daha lezzet...Şimdiden teşekkürler...

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
benimde elimde olan bir sayi.. nefis bir macera bir solukda okuycak ve sevgili daltasa tesekkür edicez.. ellerine yüregine saglik arkadasim..

Colinmccay kardeşim haklı. Önce Daltas kardeşime harika paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum, sonra da alternatif bir link olmadığından yakındığımı bildiriyorum. Bugünkü Daltas paylaşımları harika.Bu konuda her zaman yardımcı olan Kinowa kardeşimden şayet zamanı varsa yardım istirham ediyorum. Lütfen biraz tuz, biraz daha lezzet...Şimdiden teşekkürler...

dostum biraz gec oldu ama hic olmamasindan daha iyidir umarim:(:(.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Kinowa kardeşim sizin güzel gönlünüz yeter, Mühim olan geç olması değil, yardım isteğimize olan yaklaşımınız, eksik olmayın...Daltas kardeşime de mükemmel paylaşımlarından dolayı bir kez daha teşekkürler...

SECRET1962

Onursal Üye
27 Eyl 2009
411
2,733
akhisar
Çok güzel bir macera ..Baştan kurgu kısmında diyalogları fazla..Ama ilerledikçe nefes kesen bir maceraya dönüşüyor..çok zevkli . tam bir western macerası ..Bize bunu hediye ettiğin için çok teşekkürler dostum..