Tex Oğlak Yayıncılık Özel Albüm 15 - Yalnız Atlı Bölüm 1 Le Cavalier Solitaire(Renkli

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
215
51
Teşekkürler kinowa. Sabah sabah yine güzelliği yapmışsın. Eline sağlık.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,810
Renkli bir sayıyı bizlerle buluşturduğun için teşekkürler azizim.

Lakin Bonelli Comics Türkiye Yayınlarından Tex Özel Albüm Sayı 15 - Yalnız Atlı Cavaliere Solitario 240 sayfalık bir sayı.

Bu sayı anladığım kadarıyla Türkçeye kazandırılmış bağımsız bir bölüm yada eksik tarama.

tex15.jpg

Son düzenleme:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Renkli bir sayıyı bizlerle buluşturduğun için teşekkürler azizim.

Lakin Bonelli Comics Türkiye Yayınlarından Tex Özel Albüm Sayı 15 - Yalnız Atlı Cavaliere Solitario 240 sayfalık bir sayı.

Bu sayı anladığım kadarıyla Türkçeye kazandırılmış bağımsız bir bölüm yada eksik tarama.

Aynen öyle dostum bende onun icin konuyu Tex Özel Albüm olarak acmadim..ama belki yakinda iyi niyetli bir dostumuz maceranin 240 sayfali olanini paylasir bizlerde sevincden ucariz.;)

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
ben indirmeyi beceremedim..
yardimci olurmusunuz :(

1. media yazan linke tiklayin

2. acilan sayfada " Click here to start download.. " yere tiklayarak indirebilirsin .

rapid linkini simdilik unutsan iyi olur cünki su siralar indirmek mümkün diil..

dosyayi indirdikden sonra asagidaki linkdeki okuma programi ile acip okuyabilirsin..:)

Son düzenleme:

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
724
193
Paylaşımın için teşekkürler muhteşem bir çizgiroman ama eksik bölümler tamamlanırsa çok iyi olacak.elinde bunları yükleyebilcek olanlar varsa lütfen yardımcı olsunlar teşekkürler