Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Özel Albüm 17 - Köle Tacirleri

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Tex Oğlak Yayıncılık (Bonelli Comics) Sıralı Listeler başlığındaki mesajın üstad;

cok güzel bir liste .. tabiki icini doldurunca dahada muhtesem görünecek.. imece usulü üstesinden gelicegimize eminim.. cok cok tesekkürler.

İmeceye katkın başladı ya dostum, bu listeninde üstesinden gelineceğinin kanıtıdır bu.
Paylaşıma açan gönül dostuna bu eseri bizlerle buluşturan şahsınada asıl ben teşekkür ederim. Sağolasınız.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Hem kitabın sahibine hem paylaşıma açan kinowa kardeşime sonsuz teşekkür.tam arşivlik bir paylaşım.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
sevgili dostum bana göre bugünün en büyük süprizi oldu,tarayana özellikle paylaşan kinowa dostuma çok teşekkürler

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Her ikinizden de Allah razı olsun taraması ayrı büyük bir emek onu bizlerle paylaşma çabası ayrı bir büyük emek hem mediafire seçeneği koymak ayrı bir emek.Kısaca çok ama çok teşekkürler yüce gönüllü kardeşlerim.

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
774
260
:)Gerçekten tam arşivlik kitap, bence bir kere okumak yetmez ara sıra tekrarlamak iyi olur, emeği geçen dotlara teşekkürler..:5:

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
bu muhteşem eserin taranmasında ve paylaşımında emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.sağolun varolun.

dualith

Yeni Üye
20 Ara 2010
7
2
Tarayan arkadaşımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Albümün tek bir dosyada sayfa sırası düzenlenmiş hali ile bulunduğu bir diğer alan ( ) adresindedir.

Ayrı bir konu olarak Çizgi roman dostlarının takdir edeceği üzere çizgi roman paylaşılması için öncelikle yayınlanması gerekmektedir. Kesemizin elverdiği ölçüde çizgi roman alalım ve yayımının devamını sağlayalım.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
uzun başarılı bir calışma ürünü.ellerine saglık.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,060
Ben ve yaşıtlarım Teksas ve Tom Miks okuyarak büyüdük.
Nedendir hala anlamış değilim bu kitaplar büyüklerimiz tarafından bir öcü gibi nitelendirilir ve yasaklanırdı. Haliyle bizler de gizli gizli hatta ders kitaplarının arasına koyup okurduk.
Sonraları Kinowa, Kit Taylor ve teks katıldı bu aileye. Hepsini yeri ayrı.Teksas ve Tom Miksin tiryakiliği başka ama kabul etmek geekir ki Teks Çizgi romanın da kendine has bir özelliği vardır.
Maceralar daha ciddi konulardan seçilmiş, hatta tabiri caiz ise Bir film seneryosu gib işlenmiştir konuları.
Fakat tüm bu artı eksilere rağmen çizgi roman severler olarak hiç birini bir diğerinden ayrı tutmamız düşünülemez.
Tıpkı bir anne babanın çocukları arasında ayırım yapamayacağı gibi.
Hepsine de olan sevgimiz ayrı ayrıdır.Değer biçilemez.
Tüm paylaşımcı dostlara emeklerinden dolayı teşekkürlerimle.
Selam,sevgi ve saygılar
Ahmet ERDEN
12 Ağustos 2013

merdogan32

Yeni Üye
23 Ara 2016
2
1
Paylaşım için teşekkürler; fakat 69. sayfaya kadar olan kısım maalesef yok. Bu problemi çözebilir misiniz?