Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Özel Albüm 21 - Hualpai Kahini!

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,401
66,735
Karagümrük
:wbtr:21 nolu Tex özel albümü. Çok beğendiğim bir macerayı sizlerle de paylaşmak istedim.
Umarım sizler de beğenirsiniz...:wbtr:

bvkn29p6n96m60mmo.jpg

Seçimlik mediafire linki 13-09-2012:

Ekli dosyalar

• tex ozel album 21.jpg
    tex ozel album 21.jpg
    62 KB · Görüntü: 14
Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
apaçi yogaya başlamış ama sanırım yarıda kalacak:) hemen keyfini sürelim sonra kapsamlı bir yorum yapmak istiyorum.
teşekkür ederim:)

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Nisan Yağmuru kardeşim iki ayrı Teks Özel Albüm'ü.Değerli kardeşim çok teşekkür ederim,cennetten mi geldin ne?
Ellerine,emeklerine sağlık,sağolasın,en iyi gecelerin olsun.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Bundan sonra bende
müsade ederse eğer
Kartal dostumuzun yorumlarını kullanmak istiyorum.
"..cennetten mi geldin ne?.."
Gerçekten çok samimi buluyorum..
Doğru söze ne denir.
Paylaşan dostumuza
güzel gönlü ve verdiği büyük emek için
teşekkür ederim.
Saygı ve sevgilerimle..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Ben şimdi bu mesajı hangi başlık altında göndermem gerektiğini bilemediğim için peşin peşin bir özür dileyerek başlamak istiyorum:
Değerli Savok kardeşim ben Çizgi Dİyarını ilk kez görüp ziyaret ettiğimde böylesi bir hazinenin insanlara
hiçbir karşılık beklemeden nasıl açılabildiğine hayret etmiştim.
Birileri, ellerinde ne var ne yok ortaya koyuyor ve diğerlerine''Haydi bunlardan istediğiniz gibi 'yararlanın'' diyor.Bu ancak gönlü zengin- ki zengin kelimesi az gelir durumu anlatmaya-insanların
yapabileceği çok asil bir davranış.
Siz,Bakunin,Büyük Beyaz,Colinmccay,Mehmet Ali,Ertuğrul,Mehmet Ali,Börteçinefb,Ozaki,Lotoloto,Sarkomer,....... ve daha isimlerini sayamayacağım birçok arkadaşım
böyle mükemmel bir adreste çizgiseven tüm herkese istediklerinden çok çok fazlasını sunuyorsunuz.
İşte bu yüzden siz cennetten mi geldiniz? sorusu aslında hepinize.
Yaptığınız tüm karşılıksız paylaşımlar ve iyilikleriniz için sizlere hepimiz minnettarız,bunu içimden gelerek yazdığıma emin olun lütfen.
Hepinizi çok seviyor ve saygı duyuyorum.En iyi gecelerinizin olması dileklerimle,hoşçakalın.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
İnsanı "Paylaş be olum, başka ne işe yarayacak ki?" diye düşündüren yorumlar ve çok güzel bir emek örneği olan bu paylaşım için teşekkürler.
Demek ki hala, paylaşmanın kutsallığına inanan insanlar var.
Ne mutlu bize ki bir aradayız.

cann

Yeni Üye
2 Ara 2009
39
7
Şimdi indirmeye başladım çok mutlu oldum elinize emeğinize sağlık bu formu kurup insanlara karşılıksız hizmet eden tüm arkadaşları yürekten kutluyorum

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Doğru adres ,doğru insanlar ,dostça paylaşımlar.Kapak ressamını çok sevdiğimi belirteyim.Teşekkürler

rcihan71

Aktif Üye
24 Eyl 2009
354
710
ne diyeyim ben şimdi bu olaya :) bırakın millet vip te uçsun,bizim havayolu şirketimiz var :)

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
maşallah dur durak bilmiyorsun. 20 süpriz olmuştu 21 süpriz ötesi. hakkın ödenmez

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Paylaşıma devam,temel felsefemiz bu...
Paylaşım ve emeğin için teşekkürler dostum

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Tek kelimeyle sahane diyorum..Tüm teks severler bayildi bu güzel paylasimlariniza.. Eminim hepimizin agzi kulaklarimizda.. sagolun varolun..

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Ne güzel ifadeler yazılmış aynen hepsine katılıyorum Allah razı olsun.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Peşpeşe paylaşımlarından dolayı seni kutluyorum.
Ellerin dert görmesin nisan yagmuru.
Zoru başarıp emeğini bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
İndirdiğim,indirmediğim,tüm paylaşımlar için,tüm paylaşım yapan,sitenin ayakta kalmasını sağlayan emek ve çabalarını esirgemeyen, arkadaşlara, dostlara, kardeşlere kısacası kendilerini bizlerin neyi olarak görüyorlarsa, tüm canlara, Nisan yağmuru kardeşimizin bu paylaşımı vesilesiyle tekrar tekrar teşekkür eder. sağlık ve afiyetler dilerim.

.

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
:wbtr: Demekki tam 2 ay olmuş
ben bu sayfaya uğramayalı.
Malum yaşam derdi..!
Ama sevgili forumdaşlarımız hiç
ara vermemişler paylaşmak için.
Beni b.sayarın başına mahkum etmek
için paylaşmışlarda paylaşmışlar..
Bu forumu bu kadar hayatımın tam
orta yerine mıhlıyan tüm dostları saygıyla
selamlıyor,hepinize sağlık esenlik diliyorum.
İyiki varsınız..:wbtr::89:

ebamert

Yeni Üye
23 Ara 2009
74
83
Değerli Savok kardeşim ben Çizgi Dİyarını ilk kez görüp ziyaret ettiğimde böylesi bir hazinenin insanlara
hiçbir karşılık beklemeden nasıl açılabildiğine hayret etmiştim.
Birileri, ellerinde ne var ne yok ortaya koyuyor ve diğerlerine''Haydi bunlardan istediğiniz gibi 'yararlanın'' diyor.Bu ancak gönlü zengin- ki zengin kelimesi az gelir durumu anlatmaya-insanların
yapabileceği çok asil bir davranış.
Siz,Bakunin,Büyük Beyaz,Colinmccay,Mehmet Ali,Ertuğrul,Mehmet Ali,Börteçinefb,Ozaki,Lotoloto,Sarkomer,....... ve daha isimlerini sayamayacağım birçok arkadaşım
böyle mükemmel bir adreste çizgiseven tüm herkese istediklerinden çok çok fazlasını sunuyorsunuz.
İşte bu yüzden siz cennetten mi geldiniz? sorusu aslında hepinize.
Yaptığınız tüm karşılıksız paylaşımlar ve iyilikleriniz için sizlere hepimiz minnettarız,bunu içimden gelerek yazdığıma emin olun lütfen.
Hepinizi çok seviyor ve saygı duyuyorum.En iyi gecelerinizin olması dileklerimle,hoşçakalın.
BAŞKA SÖZ BULAMADIM, İZNİNLE KARDEŞİM.. AYNEN YOLLUYORUM.. SENDE SAĞOL...

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Reported Post by I'mystery (Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Özel Albüm 21 - Hualpai Kahini!
Link kırık maalesef...)rapid linki kırık değil ama zorluk çıkarıyor kırık link bildirimi vardı.Seçimlik mediafire linki ekledim.

Zo®ba

Kıdemli Üye
12 May 2012
232
249
teks özel albüm tüm seriyi indirdim emeği geçen herkese teşekür ederim.

dolmuş

Yeni Üye
23 Ara 2010
64
18
kardeşim ben yaş olarak bayagı ilerdeyim
tarama yapamıyorum ama sonsuz teşekkürlerimi sunarım.