Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Özel Albüm 20 - Altın Kanyonu!

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,286
Keyifli okumalar...
Tüm dostlara sevgi ve saygılarımla..:wbtr:.
bvjkjfqm311y2yjdc.jpg

Sevgili dostlar,
Sizlerden gelen istekler üzerine kitabın cbr formatinda olan versiyonunu da
paylasima aciyorum. Ayrica bu versiyona yine bir arkadasimizin ricasi
dogrultusunda kitabin ilk 14 sayfalik tanıtım yazılarını iceren kısmını da
ekledim...

Tanıtım yazılarını içeren hâliyle:

Tanıtım yazılarını içermeyen hâliyle (orpa tarafından eklenen link)

Ekli dosyalar

• tex ozel album 20.jpg
    tex ozel album 20.jpg
    52.9 KB · Görüntü: 33
Moderatör tarafında düzenlendi:

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
bu teks süpriz oldu biraz . günün dopingini aldık. teşekkürler. böyle altınlı , defineli maceralar daha bir heyecanlı oluyor. O kadar sürükleyiciydi ki Amerika'ya gidip dağ, tepe, kanyon gezip altın arayasım geldi.

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Eline sağlık dostum,zor bir tarama,paylaşım ve emeğin için teşekkürler

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Daha öncede yazmıştım,
bu büyüklükteki kitapları taramayı beceremiyorum.
Bu nedenle benim için
bu kitapların paylaşılması
daha bir önemli ve güzel.
Sevgili nisan yağmuru'na
verdiği büyük emek ve
paylaşma isteği için
çok teşekkür ederim.
Birde cbr uzantılı olsa daha da iyi olurdu ama
bununla da yetinmesini bilirim.
Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

salavat

Yeni Üye
28 Nis 2009
88
23
Guzel bır tarama teşekkurler acaba pdf cbr donuşturen bır program varmı

PDF dosyası içeriğini JPG olarak saklayınız. (file/export/jpg)
JPG dosyalarını rar veya zip olarak arşivleyiniz
Arşiv dosyasının uzantısını, rar için cbr, zip için cbz olarak değiştiriz. Bu suretle herhangi bir dönüştürme yapmadan, cbr olarak okuyabilirsiniz.

Bu muhteşem paylaşım için şükranlarımı da ilave ediyorum

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
çok teşekkürler , teks'in bu dev kitapları çok özel ve güzel. Ancak küçük bir rica , Kitabın bütünlüğü açısından ilk 16 sayfada bulunan tanıtım ve girişleride ayrı bir dosya olarak ekleyebilirmisin. Saygılar ve sevgiler.

Son düzenleme:

cann

Yeni Üye
2 Ara 2009
39
7
Bunu okumamıştım müthiş bir sayı ellerinize yüreklerinize sağlık tşk.ler

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Elinize sağlık teşekkür ederim, Sabır isteyen bir işi başarmışsınız. Cbr olarak da paylaşmanız mümkün olabilir mi?

adamo

Yeni Üye
12 Kas 2010
24
23
Teks'in kendisi zaten bizim için özelken bu seriye mega özel felan demek lazım bence. Harika paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Nisan yagmuru arkadaşım günün taramasını yaptı çok teşekkür.Üstelik en sevdiğim çizere ait.

Guzel bır tarama teşekkurler acaba pdf cbr donuşturen bır program varmı

Ben pdf2image v7.0 programını kullanıyorum.Oldukca kullanışlı ve basit.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Çok büyük emek vermişsiniz, hemen indiriyorum ama hemen okumam bunu haftasonuna saklıyorum, şöyle rahat rahat okumak için. Çok teşekkür ediyorum.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Ne zamandir tatildeyim .. icim gitmesine ragmen forumu hic takip edemedim.. tesadüfen bu paylasimi görünce keyifden zipladim yerinden.. sevgili nisan yagmuru bu güzel,muhtesem paylasimin ikinci bir tatil keyfi oldu benim icin.. cok cok ama cok tesekkür ediyor her seyin gönlünce olmasini diliyorum..sagol varol..

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,286
çok teşekkürler , teks'in bu dev kitapları çok özel ve güzel. Ancak küçük bir rica , Kitabın bütünlüğü açısından ilk 16 sayfada bulunan tanıtım ve girişleride ayrı bir dosya olarak ekleyebilirmisin. Saygılar ve sevgiler.

isteğinizi aşağıdaki linkten karşılayabilirsiniz. .......

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,286
Daha öncede yazmıştım,
bu büyüklükteki kitapları taramayı beceremiyorum.
Bu nedenle benim için
bu kitapların paylaşılması
daha bir önemli ve güzel.
Sevgili nisan yağmuru'na
verdiği büyük emek ve
paylaşma isteği için
çok teşekkür ederim.
Birde cbr uzantılı olsa daha da iyi olurdu ama
bununla da yetinmesini bilirim.
Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

sizin için cbr uzantılı olarak yeniden yüklenmiştir. Linki kullanıp indirebilirsiniz.
.........

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Nisan Yağmuru kardeşim,ben hem pdf hem de cbr halleri ile indireceğim (biri kaybolur ne olur ne olmaz.....)Değerli kardeşim verdiğin emek için çok teşekkür ederim, ellerine sağlık,zevkle okunacak bu harika kitap için tekrar teşekkürler,en iyi günler dilerim.

rcihan71

Aktif Üye
24 Eyl 2009
354
709
emeğine sağlık üstad....Yeni bir Tex görünce hayat tozpembe görünüyor gözüme,dertler sıkıntılar arkaya atılıyor.Teşekkürler

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
nisan yağmuru; foruma gerçekten güzellikler getirdin bence.iyi çalışmalar diliyorum.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Cbr ve tanıtım sayfalarını da eklemeniz gerçekten çok hoş olmuş. Paylaşılan eski yeni tüm çzgi romanlarda reklamları bile taramak lazım. Nostalji yapıyoruz madem reklamalrı da olsun değil öi?. Teşekkür ederim ellerin dert görmesin.

recep67

Yeni Üye
24 Ağu 2009
54
23
paylaşıma çok teşekkürler.35 yıldır teks okuyorum.ilk defa evet ilk defa bir kitabı 15 -20 sayfasını okuduktan sonra bıraktım.benim bildiğim hayranı olduğum teks le bu çizgi ve senaryo kalitesinin alakası yok.paylaşıma tekrar teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Ekenciz dostumuz gibi
bende tarama yapılırken
kitaptaki reklamların bile
hatta biraz abartarak boş sayfaların bile
taranması taraftarıyım.
Bizim yaptığımız evdeki kitabımızı
dostlarımıza okumaları için vermek
bu nedenle aradaki sayfaları çıkarmak pek mantıklı gelmiyor.
Yeni yaptığınız düzenleme
benim daha çok tercih ettiğim bir sunum şekli.
Bu zarif ve yorucu çalışmanız için teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Büyük bir çalışma olmuş kardeşim.Açıklamaları okudum çok bilmediğim konu varmış öğrendim.Ellerin dert görmesin çok büyük emek sarfetmişsin Allah razı olsun.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Sevgili dostum.
Sen bu macerayı paylaştığın saatlerde ben değerli Gülyabani'nin hastanesinde bay-pass ameliyatı oluyordum. Bu gün taburcu oldum. İnanın eve gelince ilk fırsatta oğluma bilgisayarı açtırdım ve siteye girdim. Bir haftada nelerin paylaşıldığını görüp mutlu oldum. Özel albüm Teksleri görünce sanki iyileştim. Ama eşim benimle aynı fikirde değildi. Canım çekmesine rağmen şu an için okuma iznim yok. 10-15 gün sonra bu muhteşem albümleri okuyabilmeyi umuyorum. Ama teşekkürlerimi bekletmek istemedim. Ellerin dert görmesin.
Sağlıcakla kalın.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,286
Sevgili dostum.
Sen bu macerayı paylaştığın saatlerde ben değerli Gülyabani'nin hastanesinde bay-pass ameliyatı oluyordum. Bu gün taburcu oldum. İnanın eve gelince ilk fırsatta oğluma bilgisayarı açtırdım ve siteye girdim. Bir haftada nelerin paylaşıldığını görüp mutlu oldum. Özel albüm Teksleri görünce sanki iyileştim. Ama eşim benimle aynı fikirde değildi. Canım çekmesine rağmen şu an için okuma iznim yok. 10-15 gün sonra bu muhteşem albümleri okuyabilmeyi umuyorum. Ama teşekkürlerimi bekletmek istemedim. Ellerin dert görmesin.
Sağlıcakla kalın.

Değerli Arkadaşım,

İnşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. Acil şifalar diliyorum, Allah Yardımcınız olsun...

yk6741

Yeni Üye
16 Tem 2011
4
0
merhaba çizgiroman dostu emeklerine saglık bu guzel paylasımın için tesekkurler devamıgelir umarım :)))