Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Özel Albüm 10 - Atlanta'lı Adam!

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
TKS-OGLK-YYNCLK-ZL-LBM-10-srkmr-CD-ix.jpg

Bizlere paylaşma ve paylaşımdan pay alma özgürlüğünü sınırsızca sunan ve "açık farkla farklı" olan bu güzide forumun yönetim kadrosundaki tüm değerli dostlarıma ve tüm çizgi roman severlere saygılarımla...

Boyut: 92.9 MB

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Allah süper bir paylaşım müthiş bir emek Allah razı olsun kardeşim çok mutlu ettin beni ya:)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,875
Hocam Tex olunca işler değişiyor,insan büyük bir sabırsızlıkla kitabın inmesini bekliyor,böyle büyük ve zorlu kitabı tararken daha sonra düzeltmelerdeki sıkıntıları düşünüyorum sana gönülden kucak dolusu teşekkürün bile az olduğunu inanıyorum,harika gönül dostu bir insandan aynı derecede harika bir kitap,hocam sağol,teşekkür ederim

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Sevgili Sarkomer; çizgiroman aşkın hiç bitmesin temmenisiyle verdiğin emek için çok teşekkür ediyorum.
Sağlıcakla kal.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Tek kelime harika.. bomba gibi bir paylasim.. bayildik biz buna ellerine saglik.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
... bayildik biz buna ellerine saglik.

Her ne kadar Almanca klavyeye kurban gitse de
duygular bu kadar samimi anlatılabilir.
O kadar yoğun emek var ki
paylaşmak birilerine bir şeyler vermek
ve bunun için bir sürü şeyden özveride bulunmak,
her babayiğidin harcı değil.
Çizgi Diyarında işte böyle yiğitler var.
Tüm bu yiğitlere gönül dolusu selam olsun.
Saygıdeğer hocamıza teşekkürler.
Kalın sağlıcakla.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Özel seri Teks'ler her zaman keyif vermiştir.Bunu da büyük bir keyifle okudum.
Teşekkür ediyorum. Ellerine gözlerine sağlık.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Hocam Tex olunca işler değişiyor,insan büyük bir sabırsızlıkla kitabın inmesini bekliyor,böyle büyük ve zorlu kitabı tararken daha sonra düzeltmelerdeki sıkıntıları düşünüyorum sana gönülden kucak dolusu teşekkürün bile az olduğunu inanıyorum,harika gönül dostu bir insandan aynı derecede harika bir kitap,hocam sağol,teşekkür ederim

Değerli kardeşim,
son derece güzel ve nazik mesajınızdan dolayı sizin nezdinizde tüm mesaj yazan kardeşlerim yanında isteyip de yazamayanlara da; ben de teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Canı gönülden kucak dolusu teşekkürler sevgiler saygılar.
Tüm iyilikler seninle olsun kardeşim.Hakkını teşekkürle ödemek imkansız hakkını helal et.
Sağol varol.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,153
Kitabın başındaki tanıtım bölümü ve Amerikan iç savaşı ile ilgili dosya çok güzel. Nizzi'nin ince
işçilik ile yazılmış senaryosuna Usta Çizer Jordi Bernet'in çizgileri eşlik edince arşivlik bir eser
çıkmış ortaya.Benim bildiğim Tex'in 566. sayısı ve bu özel albüm dışında Atlanta'da geçen başka
macerası yok. 566. Sayıda Repetto da Atlanta'yı güzel çizmişti.Atlanta, Amerikan İç savaşı,
güneydeki yağmacılık, saklı ganimetler, intikam bu serüvenlerde ana temalar. Bu albümde sarışın
lokum Lola Dixieland adlı afete Kit Carson'un içi gidiyor. Sergio Bonelli, Bernet'in Tex yorumu için
"sinirleri sağlam, her an harekete geçmeye hazır tam bir 'caballero'(şövalye)"demiş.Bence de
Tex'in sertliğini ve karanlık tarafını iyi yansıtmış.Çok sağolun Sayın Sarkomer Hocam.