Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Özel Albüm 14 - Son Asi!

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
TKS-OGLK-YYNCLK-ZL-LBM-14-zng-CD-ix.jpg

Kuyrukta bekleyen dostlara.
Öncelikle Ertuğrul, Savok ve Sarkomer dostlara, beğenmeniz dileğimle.

Boyut: 64.1 MB

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili uzung kardeşim,
daha önce de yazdım
dosttan gelen ağu bal bize
hele bu bir teks ise diyecek laf kalmaz
teşekkürden başka
Hele bir de bana hediye edilmişse
arşivde yeri hazır bile.
Saygı ve sevgilerimle.

Şimdi indirdim.
Gerçekten mükemmel taramışsın.
Emeğine ve gönlüne sağlık.

Son düzenleme:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Özel albümler okuyan için doyumsuz bir tat, ama sana çok zahmet vermiştir dostum, emeklerin için çok teşekkür ederim, ellerine sağlık.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Değerli dostum,güzel insandan şahane bir kitap,eline sağlık paylaşımların ve emeğin için,ayrıca hediye içinde çok teşekkürler

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
225 sayfa ...Her sayfa bir dakika olsa tam tamına 225 dakika ...Yaklaşık 4 saat ederki harcanan emek ortaya çıkar.Sayın sessiz çoğunluk veya buradan alıp paylaşımlarını başka yerde yapanlar..Sözüm size .Eğer sizde birşeyler yapmazsanız gün gelir yapraklar teker teker kurur haberiniz ola.Sağol uzung kardeş

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Hem bu mükemmel hediye, hem emekleriniz, hem fedakarlığınız, hem saatlerce yazıcı başında bizler için ayırdığınız kıymetli vaktiniz, hem, hem, hem...
Her şey için can-ı gönülden teşekkürler "uzung" kardeşim.
Tüm paylaşımcılar adına ve onların ifadeleriyle bir çift kelam da bu mükemmel paylaşımlardan pay alıp da hatır bile sormayanlara ya da soramayanlara; bindiğiniz dalı kesmeyin. Zira "emek karşılık görmezse, nihayetinde birgün çeker gider.
Lütfen "teşekkürler" diye yazılan ve yine aynı şekilde okunan o bir tek kelimeyi insanlık adına, görgü kuralları adına, nezaket adına ya da yazmak istediğim fakat yazmayacağım bazı şahsi nedenleriniz adına esirgemeyin.
Sizlere şimdiden teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Ve sevgili uzung sözünü tuttu bizleri keyfe bogdu.. Bu gün forumda teks yagmuru var anlasilan..sevgili uzung degerli kardesim sorkomer yagdirmislar teksleri.. keyifle okuycagimizdan emin olabilirsiniz ikinizede sonsuz tesekkürler..

tekira

Süper Üye
20 Ara 2010
621
66
Bu güzel paylaşım için çok teşekkür ederim... Elinize emeğinize yüreğinize sağlık...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Değerli kardeşim ellerine sağlık, emeğine sağlık.Bu harika için çok teşekkür ederim.Bir gece boyunca okuyacağım.Tekrar teşekkürler,iyi akşamlar.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Teks,suçsuz yere hapise girme rekoru kıracak..Bu macerada çabuk kurtuldu..Ellerine emeklerine sağlık uzung..Harika bir paylaşım..