Teks Özel Albüm 09 - Dehşet Vadisi (drzeko)

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,711

Sağlık, Huzur, Başarı dolu bir yıl dileğiyle...

jQ9qjr.jpg

g97Py3.jpg

Not: Bu kitabın orjinalinin bizlere ulaşmasını sağlayan
çizgi roman aşığı arkadaşım drzeko'ya sonsuz teşekkürlerimle...​

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Sevgili Altan ve Sevgili DrZeko üstadlarımıza çok teşekkür ederiz.Yeni yıl hediyesi tadında olması da ayrı bir değer.
Emekleriniz için çok teşekkür ederiz.
Bizlerde sizlerin yeni yılınızı tebrik eder mutluluklar dileriz.
Harika bir çalışma.

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,849
Emeğinize sağlık. Bir sorum olacak. Bu macera hangi seri ve kaç numara? Bizdeki yayın durumu nedir?

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Bu sayının Türkçe'sini ilk ben taramıştım. Fakat ne tarama kalitesi olarak ne de kitap kağıt ve baskı kalitesi olarak bu yaptığınızın yanından bile geçmez.
Kitap ve tarama için Drzeko dostuma, balonlama için sana sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
İnanın bir solukta tekrar okudum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Öncelikle ben bunun orijinalini gördüm, bu bir kitap değil bildiğin ansiklopedi...
Masaya koyuyorsun, masanın yarısını kaplıyor...
Bu nasıl yoğun bir emek, sevgili dostum altan gönlü büyük bir adam...
Ben bunu balonlayacağım arkadaş dedi...
Yaptı ya helal olsun...
Saygılar dostum...

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Altan abi, bu kadar hızlı bir şekilde balonlamayı tamamlayıp büyük sanatçı Magnus'un çizmiş olduğu Teks'in bu macerasını yılbaşına yetiştirerek beni hem şaşırttın hem de çok sevindirdin.
Ellerin dert görmesin.
Bu çalışmayla yarına hem Boşnak böreğini, hem kaymaklı biber turşusunu hem de kuru eti hak ettin.:d

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,711
Altan abi, bu kadar hızlı bir şekilde balonlamayı tamamlayıp büyük sanatçı Magnus'un çizmiş olduğu Teks'in bu macerasını yılbaşına yetiştirerek beni hem şaşırttın hem de çok sevindirdin.
Ellerin dert görmesin.
Bu çalışmayla yarına hem Boşnak böreğini, hem kaymaklı biber turşusunu hem de kuru eti hak ettin.:d
Senin dostluğun yeter drzeko.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Mesajlardan gördüğüm kadarıyla,harika bir Teks ile buluşacağım bu gece.Mesajlar diyorum çünkü net bağlantım ile,yıl geçmeden inecek.:Ğ
Değerli emekleri için her iki dostumuza da samimi teşekkürlerimi yazıyorum.Bu kadar büyük bir eseri taramak,balonlamak zaten başlı başına bir iş.Ne söylesem az gelecek.
Teşekkürler üstatlar...

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,813
Çok teşekkürler. Bundan şahane Yılbaşı hediyesi olmazdı. Sayın Daltas'ın dün ve bugün eklediği iki Teks'i de hatırlayınca Teks bayramı oldu yılın bu son günleri.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
224 sayfalık bu harika maceralı,kocaman paylaşım için üstadlara kocaman teşekkürler..
Ellerinize sağlık,mutlu yıllar..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sayın "altan" ve Sayın "drzeko",
bu dev kitap ve harcadığınız emek için teşekkür ediyorum.
İyi yıllar diliyorum.

52308R.gif

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Ellerinize,yüreğinize sağlık,yeni yıl armağanları yağmur gibi yağıyor.Sevgi ve selamlar.