Maxi Tex 2 ( Fosil Avcıları )

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,713
Karagümrük
c8axbshi0xdomssqd.jpg

Bu kitabı uzun süre önce 2 parça halinde paylaşmıştım. Ancak bazi dostlar linklerin ölmüş olduğunu bana bildirdiler.
Bu nedenle aynı kitabi tek parça olarak yeniden yükledim. Site yöneticisi arkadaşlar da bunu dikkate alarak yeniden
düzenleme yaparlarsa sevinirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

metek

Yeni Üye
22 Eki 2011
30
2
Vallahi değerli kardeşim, bu linki hemen yenilemişsiniz ya, ne kadar teşekkür etsem azdır. Zaten aynı fedakarlık ve anlayış değilmidir ki usanmadan yorulmadan emek verip bu dergileri burada okumamızı mümkün kılan, bizleri burada paylaşmanın verdiği kardeşçe duygularla insanlaştıran.

Sağlam edebiyat yapmışım kendi gazıma gelip bu arada, gerçekten çok teşekkürler.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,155
Antonio Segura hikayeyi iyi yazmış ve kurgulamış. Kötülerin nasıl bu yola girdiklerini anlatması
güzel.Kit Carson'un "İntikam kötü bir yol arkadaşıdır.İnsanın içinde iyiliğin zerresini bırakmaz"
sözünü sevdim. Jose Ortiz de sert ve karanlık bir tarzda çizmiş.Çok iyi macera.Teşekkürler
Nisan Yağmuru, bu büyük TEX için.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
işte kapak diye ben buna derim şimdiden iştahım açıldı ama orucumu bozmayacam:) paylaşım için ayrıca teşekkürler

hassan

Yeni Üye
29 Eki 2014
27
28
elinize emeğinize sağlık ustalar,bu forum bizim gibi çizgiroman tutkunları için bir vaha gibi

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Teks her zaman 1 numara... Paylaşım ise 10 numara... Teşekkürler sevgili Nisan Yağmuru...