Bonelli Comics Efsanevi Tex Maceraları Maxi Tex 05 ve 06 Kuzey Batı Topraklarında

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
001fae.jpg

Birinci bölüm tamamlandı. Güzel bir macera. İyi okumalar diliyorum.

İKİNCİ BÖLÜM Rio Hondo:

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Ben bu kadar büyük kalınlıktaki kitapları tarayamıyorum.
Bu bir beceri meselesi.
Bu nedenle takdirle birlikte teşekkürlerimi sunuyorum.
Sağlıcakla kalınız.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Zor iş dedik bir gecede geldi, bu büyük emeğin için ellerine sağlık dostum, çok teşekkür ederim.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
İndirdim ve inceledim, tarama kalitesi harika bunun için ayrıca teşekkürler, ancak küçük bir eleştiri, tararken sayfa numaraları kesilmese daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Eline sağlık uzung,böyle harika kitapları hele Tex olunca teşekkür etmemek olurmu,sağolasın dostum,teşekkürler

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Değerli "Uzung" kardeşim, bu harika paylaşım için gönül dolusu teşekkürlerimi iletiyorum.
Taranması oldukça zor olan, vakit alan, zaman zaman insanı sinir eden ve de bayağı yoran bu zor kitabı taramak gerçekten büyük fedakarlık...
İkinci bölümü de heyecanla bekleyeceğiz.
Allah (CC) kolaylık versin.
Eksik olmayın, her şey gönlünüzce olsun.
Saygılarımla...

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
215
51
Böylesine zor ve muhteşem paylaşımın için teşekkürlerimi sunuyorum kardeşim. Ellerine ve emeğine sağlık...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Zor bir uğraşın üstesinden büyük başarıyla gelmişsin dostum.
Harcadığın zaman ve emek için yürekten teşekkürler.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Gercekten cok büyük bir caba gerektiren tarama..nefis olmus dostum ellerine saglik.

valeron41

Süper Üye
2 Kas 2009
748
145
bir nrş kliniği
Bu kitabı indirdim ama ne yazıkki bu gün bitirmek nasip oldu. Etkisi gerçekten çok güçlü kitap..hikayeyi alıp kurgulaması işlemesi yavaş yavaş pişirmesi ve sonuç... Muy bien...vincente herreira ve karısının hazin hikayesine ne kadar üzüldüysek Annie ve Larry nin mutlu sonuna o kadar seviniyorsunuz.. Teşekkürler dostum paylaşımın ve güZel kitabı bize ulaştırdığın için... Bueno...

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,155
"Rio Hondo" macerasını Nizzi yazmış ve Miguel a Repetto resimlemiş. Repetto 1929 Arjantin
(Buenos Aires) doğumlu. Rio Hondo Macerası orijinal Maxi Tex 2002. Repetto aynı zamanda
Secret Agent X-9'un çizeri. Ben çizimlerini çok beğendim. Tex ve tayfasını iyi torumlamış.
Usta Çizer. Doğa canlıları(kuşlar,geyik,ceylan,iguana) iyi resmedilmiş.Öykü sinematogtafik.
Meksikalıları (özellikle Vicento Herrero'nun eşi Dolores'i) başarıyla canlandırmış.Arşivimde vardı
geç okuduğum için pişman ettirecek kadar güzel macera. Repetto'nun diğer Tex çizimlerini
de merak ettim. Özellikle 1999 Almanak Del West'i.Çok Sağolun Sayın Uzung.Büyük çalışma.

altintepehakan

Yeni Üye
23 Ara 2009
88
31
Değerli Uzung. Binlerle teşekkür. Kuzey Batı Topraklarında soluk kesici bir macera, sindire sindire çizgileri tekrar tekrar inceleyerek okudum. Red'in "Le Klondike" (Altına Hücum) undaki bazı sahnelerle benzerliğine ne dersini? :) Örneğin ekibin suikaste ilk uğradığı o dik tepe.. İyi ve eski bir dostun bulmak için yollara düşmek, efsanevi Kanada Atlı Polisi... kurtların saldırısı vs vs. Çizgi roman dünyası bir alem.. :)

marklinfan

Yeni Üye
31 Tem 2013
2
2
Değerli Uzung, inanılmaz emeğiniz için çok çok teşekkürler,

Forumlarda sadece alıp gitmek hoş olmuyor, büyük ekranda Teks okumak müthiş keyif,
emek veren tüm üyelere bir kez daha teşekkür ederim.

Ayhan