Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Efsanevi Tex Maceraları Sayı 01-1

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,303
49,755
NeverLand
IMG_0001-5.jpg

Uzun zamandır Tex taramamıştım.
Bu gece sağanak halinde gelen Tex'ler dün taramaya başladığım bu sayı öncesinde muhteşem oldular.
Efsanevi Tex Maceraları birinci sayısını hiç alışık olmadığım şekilde iki bölüm halinde paylaşacağım. İkinci bölüm olan El Muerto bir aksilik olmaz da börti beni esir almazsa sabah saatlerinde burada olacak.

Bu sayı sanki üç macera barındırıyormuş gibi görünse de aslında Kanlı Anlaşma isimli macera sadece bir hatırlatma niteliği taşıyor. Lilyth ile Tex'in ilk karşılaşmalarına kısa bir geri dönüş yapıyor. Esas macera ise bundan sonra başlıyor. Çiçek virüsü bulaştırılmış battaniyelerden hastalanan Lilyth ölür ve Tex için zor saatler başlar. Peki ne olacaktır? Suçlular mahkemede mi yargılanacaktır? "Bazen adaletin yerine gelmesi için yasa kitaplarında yazılı olmayan yöntemlere başvurmak" gerektiğini İntikam Yemini'nin 330 sayfası sonunda görüyoruz.

Sayfa adedi biraz fazla olduğu için doğal olarak boyut da biraz büyük oldu. Ancak orijinal boyutunun 600 küsür Mb olduğunu gözönüne alırsanız yine de ideal bir büyüklük olduğu anlaşılabilir.
"Yok kardeşim ben daha düşük bir boyut istiyorum!" derseniz, biraz sonra o linke de ulaşabileceksiniz.

Sarkomer'e birçok borcum vardı.
Umarım bir nebze de olsa azaltabilmişimdir.

Herkese keyifli bir haftasonu tatili diliyorum.

Düşük boyut:

El Muerto

Düşük boyut:

Moderatör tarafında düzenlendi:

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,426
oltaya teks yakaladım arkadaşlar gelinde hep beraber okuyalım teşekkürler üstad

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
301,994
Üstat borç ne demek! Bu foruma ve sizlere karşı bir borç varsa o da bizlere aittir. Bu akşam moralim gerçekten çok bozuk; bu harika paylaşımınızdan dolayı sizlere gönülden teşekkür ediyorum. Eksik olmayın, sağ olun, var olun...

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,726
Dosya boyutunu artık kimse dert etmiyor üstadım. Rapidshare'yi sorun etmedikleri gibi.
Tüm dostlar bu muhteşem eserler üzerindeki emeklerin değerini artık kat ve kat biliyorlar fark ediyorumda.
Korkarım sadece bu kitap için 2 gündür pc başına sabitlenmişsindir. Hakkını helal et.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,844
136,636
Efsanevi Tex gerçekten taranması zor kitaplardan,bizimle paylaştığın için teşekkürler üstat
Eline sağlık

Nekkare

Aktif Üye
23 Ara 2009
356
230
Ellerinize, emeğinize sağlık. Beni çocukluk günlerime dönderdiniz. Teşekkür ederim.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,224
Gerçekten çok yorucu bir iş, bu hafta müthiş bir tex yağmuru oldu, okunacak bir sürü kitap birikti, sabrın ve emeklerin için teşekkürler kaptan.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
25,998
İstanbul
Hem Teks, hem efsanevi macera, hem de boyut alternatifi.
Burası ne müthiş bir yer. Burada harika şeyler oluyor.
Teşekkürler Bakunin Usta.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,303
49,755
NeverLand
El Muerto linkleri ilk mesaja eklendi.
Tüm kitabı tamamlamak için El Muerto içerisindeki
sayfaları kopyalayıp birinci sayı içerisine yapıştırın.
Keyifli okumalar.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,224
Sabah sabah bu sürprizle karşılaşmaz çok güzel oldu, ellerine sağlık dostum, teşekkür ederim.

balaga

Yeni Üye
30 Ocak 2012
1
0
lütfen yardım..arkadaşlar Tex okumak için bu siteye yeni üye oldum. burada bulunan tex maceralarını nasıl indire bileceğimi bilmiyorum.
bir tane indirdim ama açacak programı bulamadım. lütfen bana detayları ile anlatırsanız çok memneum olurum.. teşekkürler

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,860
Üstadım çok teşekkürler ediyorum,taramalarda harika aynı macera süper tekste bu netlikte değildi ellerinize sağlık.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,616
metu
Bu güzel paylaşımı için Bakunin kardeşime teşekkür ederken.
Linklerin öldüğünü gördüm.Allahtan önceden yüklemişim.Tamamı 512 sayfa ve bir linkte birleştirdim.Her zaman söylediğim gibi link yenileme önemli bir iş değil.
Bunun taraması ve paylaşıma açılması çok zor ve zahmetli,hele böyle 512 sayfa çalışma için ,ne desem azdır.
.
Sanırım düşük boyutlu olan Link

Son düzenleme:

lecagot

Kıdemli Üye
2 Ara 2012
108
321
Üstad linklerin ömrü dolmuş sanırım. Yeniden internete yükleyebilirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

can32

Yeni Üye
12 Nis 2013
64
53
Merhaba, yüksek boyutlu versiyonun linkini yenileyebilir misiniz? Mediafire olara yeniden upload olursa çok sevinirim.

Saygılar