Bonelli Comics Efsanevi Tex Maceraları Maxi Tex 09 ve 10 Kobra Zehiri - Tuzaklı Yol

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
img0001iei.jpg

img0002tt.jpg

Eksik 122.sayfa linki.

Kitap 616 sayfa 2 tam maceradan oluşmakta,boyut yüksek olduğu için 4 parçaya böldüm,tüm Teks severlere ve köyün delilerine:D hediyem olsun,keyifli okumalar

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
Kardeşim harikasınız, harika... Bu mükemmel paylaşımınızda emeklerinizi tahmin edebiliyorum, hatta kesinlikle biliyorum. Hakkınız ödenmez, çok çok sağolun.

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,837
985
Sevgili kardeşim bu hediye karşısında gerçekten ne diyeceğimi bilemedim.Ellerinize sağlık.Teşekkürler

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
Gecenin bu saati yaptın yapacağını üstadım.
Emeklerin ödenemez boyutta, binlerce kez teşekkürler.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Burasi artik sözün bittigi yer.. Ben bir türlü basliyamamistim bu kitabi taramaya .. yememisti gözüm.. ohohohoho demistim bitmez bu kitap demistim.. ama sen dostum basardin bu isi.. Ellerine saglik diyorum..

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Böyle inanılmaz büyük kapsamlı bir iş ancak bu işe gönül vermekle ve delicesine severseniz yapılabilir.İnanılmaz bir fedakarlık ve sabır.Çok çok teşekkürler sevgili Ertuğrul.Köyün delilerinden biri olarak hemşehrimin hediyesini büyük bir mennuniyetle kabul ediyorum.

Son düzenleme:

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,840
Ümraniye
616 sayfamı ???? şaşkınlığım geçerse indirmeye başlayabilirim.Teşekkürler...büyük iş olmuş..

aurum

Yeni Üye
13 Haz 2009
27
31
teşekkürler...her gün yeni bir teks geldimi diye bakıyorum..pc açtığımda ilk işim bu oldu sayenizde....

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Yok. Olmaz böyle bir şey. Tamam da sevgili dostum.
Buna hangi teşekkür yetecek.
Söyleyecek tek bir şey var. BÜYÜKSÜN.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Delilik işte,
teşekkür mü etsem,
yoksa kardeş sana bir doktor mu yollasam,
yoksa kendimi bir doktora mı göstersem,
ne yapsam bilemedim,
sonra selam sabah
işte hepsi bu
bir de kuru bir teşekkür,
Yüce Rabbim bana akıl fikir versin...

Şu
Dünyada
Ayrılık
Var
Ölüm
Var
İlle de
Zulüm
Var
Gözüm
Başım
Üstüne
Hangi
Kitap
Yazıyor
Kardaş
Ben
Calışam
Eller
Ala...

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Tam da köyümüzün delilerine yakışır bir paylaşım olmuş, işlerin yoğunluğundan iki gündür doğru dürüst bakamıyorum sürpriz oldu, teşekkürler kardeşim, ellerine gönlüne sağlık.

ebamert

Yeni Üye
23 Ara 2009
74
83
Gerçekten binlerce teşekkür, tex hep bir numaram oldu, ilk okuduğum çizgi roman pekos bill ve kahraman şerifti, sonra tommiks le büyülenmiştimi teksas derdik, çelik blek çok kullanmazdık, teksas okurken, sipsivri kamaları ve sivri külahlarıyla kabuslar gördürten ingiliz askerlerini şimşek gibi dağıtan çelik bilek hayranı olup yanıda adeta rodi leşirdik, sonra tombraks ve zagor, hay bin köfte, sevdik ama zagor hayranlığı ortaokul lise çağlarımızı geçirtti, teks arada öyle olunca okuduğumuz çizgi romanlardı, üniversite bittikten çok sonra tekrar çizgi roman dünyasına daldığımda, teksas giderek bir numaram oldu, sonra vazgeçilmezim.. Bu vazgeçilmezliği burada pekiştirdiğiniz için binlerce teşekkür.. Arada kinowa, mandrake, süperman, kit taylor, karaoğlan, malkoçoğlu, tarkan, hele red kit, asteriksleri unutmadım ama hepsi vazgeçilmez olsa da teks i hala aynı keyifle artarak okumanın sihirini çözmeye çalıştığımı belirteyim. sevgiler...

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Gerçekten de çok büyük bir iş. Bunun karşılığı teşekkürle falan ödenemez. Harikasınız...

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Çok geç gördüm ama bu deliliği görmezden gelemezdim.Bu yaptığına herkes birşeyler söylemiş herkez methiyeler düzmüş ama inanki hiçbiri verdiğin emeğin, gösterdiğin özverinin karşılığı olmaz benim yazdıklarımda öyle ama sen içimizden geçenleri ve ne kadar samimi olduğumuzu en iyi bilensin.O yüzden çok ama çok teşekkürler.Allah senin dostluğunu bizden hiç eksik etmesin.Sağol varol.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,119
1,358
rapidshare açılmıyor bilgilerinize bayram şekeri yerine medifire çevirirsniz gerçek bayram olur..saygılarımla....

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
rapidshare açılmıyor bilgilerinize bayram şekeri yerine medifire çevirirsniz gerçek bayram olur..saygılarımla....

Linklerde her hangi bir sorun yok dostum. Toplamda 370 Mb. olan bu esere alternatif link beklemektense efor sarfederek indirmeniz daha yeğdir. Tabiki tasarruf sizin.

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,681
Çizgi diyarı= dostluk, sevgi, kardeşlik diyarı. Karşılıksız paylaşımın, özverinin diyarı. Her geçen gün kopmaz bağların daha da sıkılaştığı diyar. Yaşar Kemal "O güzel insanlar. o güzel atlara bindi gittiler".
Hep merak etmiştim nereye diye... Şimdi anlıyorum ki "Çizgi Diyarı"na gelmişler.
Ellerine sağlık dostum. Teşekkürler.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
sagolasın süper moderatörüm.hemde 4 part.zevkle okunur.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Linkler yenilenerek ana mesaja eklendi. Tam 616 sayfalık büyük emek ve sabır gerektiren bu dev tarama için ertuğrul üstadıma bir kez daha teşekkür ederim.

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Muhteşem bir çalışma , söze gerek yok . Yapılan iş ne derece değerli olduğunu
zaten kendisi anlatıyor.
Çok teşekkürler, iyi ki varsınız..

Zo®ba

Kıdemli Üye
12 May 2012
232
249
maxi teks serisinin tamamını indirdim emeği geçen arkadaşlara teşekürler.