Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Altın Seri Sayı 003 - Kanun Kaçağı

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
25zt54h.jpg

Alıntıdır. Daltas tarafından taranmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
İlk olarak hoşgeldin üstad. Paylaşımın içinse tek söze hacet var teşekkürler...

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
214
47
Yeni katıldığında "Çorbada bizim de tuzumuz bulunacaktır" demiştin. İlk tuzu eklemişsin. Teşekkürler, eline sağlık...

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Aha.... işte şimdi Hones paylaşımlara başladı. Eksik ,gedik ne varsa eminim tek,tek inceliyordur.

Dostum ,herşey için teşekkürler.Sen bu forum için çok büyük bir kazançsın, bunu bilmeni isterim.

Sağlıcakla kal.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Sevgili dostum güzel paylaşımlarınla bizi ihya edeceğini inanıyorum,ilk paylaşımını teks'le başlamışsın devamının dileğiyle teşekkürler,tekrar hoşgeldin...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Tek kelimeyle mükemmelsin kardeşim diğer dostlarıma aynen katılıyorum devam devam devam...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Hones kardeşime naçizane ben de hoşgeldin diyor, bu kadar haklı olduğuna inandığım övgüden sonra saygılarımı sunuyor, teşekkürlerimi iletiyorum, iyi ki geldiniz...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
hones kardeş birkez daha hoşgeldin sefalar getirdin.

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,656
137,527
Benim Tex taramalarım

Muhtemelen yayınlayan Hones arkadaşımız bilmiyor ama ben de bu foruma üyeyim. Kendi taramalarımı kendim de bu forumda yayınlayabilirim. Bu konu çok farklı boyut kazanabilir o zaman. Konu bu olmadığı için uzatmayacağım.Benim taramalarımı olduğu gibi (tanıtım sayfam dahil) yayınlamış olsaydınız hiç zahmet edip bu yazıyı yazmayacaktım.

Lütfen bundan sonra benim taradıklarımı yayınladığınız zaman tanıtım sayfamı kaldırmayınız ve tanıtım bölümünüz de taramanın kim tarafından yapıldığını ve orjinalinin hangi forum kanalıyla alındığını belirtiniz.

İyi eğlenceler

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Muhtemelen yayınlayan Hones arkadaşımız bilmiyor ama ben de bu foruma üyeyim. Kendi taramalarımı kendim de bu forumda yayınlayabilirim. Bu konu çok farklı boyut kazanabilir o zaman. Konu bu olmadığı için uzatmayacağım.Benim taramalarımı olduğu gibi (tanıtım sayfam dahil) yayınlamış olsaydınız hiç zahmet edip bu yazıyı yazmayacaktım.

Lütfen bundan sonra benim taradıklarımı yayınladığınız zaman tanıtım sayfamı kaldırmayınız ve tanıtım bölümünüz de taramanın kim tarafından yapıldığını ve orjinalinin hangi forum kanalıyla alındığını belirtiniz.

İyi eğlenceler

Tamam senin emeğine saygıdan Senin ismini silmeyiz veya senin böyle bir şey talep etmen doğaldır ama başka forumların (artık bizim için başka forumlar oldu) reklamanın yapılmasını istemen abesle iştigaldir.Hem bende bu forumun üyesiyim buradan yararlanıyorum diyorsun hem ben taradım diyorsun hem eklemiyorsun hemde ekleyen ismini belirtip eklediği halde tavır yapıyorsun.Olacak iş değil.