Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Altın Seri Sayı 125 - Mefisto'nun Oğlu

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,112
İstanbul
mfvi.jpg

ek67.jpg

Çizgi Diyarının değerli dostlarına, keyifle okumaları dileklerimle.

Mega co

Dosya tc​

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
123
204
denizci
http://www.cizgidiyari.com/forum/te...cilik-maceraperest-cizgiler-sirali-liste.html

tex Ahmet abi ve Bay_X Recep üstadımın baskı zulümlerine dayanamayarak; yukarıdaki seriye başladım, bu serinin sonlarındaki kırmızıları tarasanız da bana hayat bayram olsa Güngör abicim ya :d şaka yapmıyorum; harbiden okuyum, üstadlarımın tavsiyesi ile en baştan başladım bu seriye, ama hala bende bir değişiklik yok :39: Tex bana fazla kasıntı geliyor, Mister No ise tam tersi, bilemiyorum tabii, tüm seriyi okuyup bitirip; artık kendi açımdan Tex ile ilgili kesin kararımı vereceğim, üstelik ben hariç neredeyse herkes bu Tex’e bayılıyor, bende bir terslik var herhalde, çocukluğumdan beri bu Tex’i bir türlü sevemedim ki onun haricinde ne var ne yok neredeyse tüm çizgi romanları seviyorum da, neyse bakalım, Kutsal Çizgi Roman büyüktür, sağol Güngör abicim, ilk 3. etapta Recep üstadım seriden bana sınav yapacak okudum mu diye :Z o yüzden ben dersimi çalışmaya gideyim :Ğ

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Bu pırıl pırıl düzenlenmiş kitap için çok teşekkür ederiz Uzung Hocam; eliniz, kolunuz ağrımasın.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
on numara tarama ile tex okumak oldukça keyif verici,ellerine sağlık uzung üstadım,bu paylaşım hem macera hemde arşiv bakımından harika oldu

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Ellerine sağlık müthiş bir serüvene benziyor bir solukta okunacak cinsten.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,146
Eline sağlık hocam.
Işıldayan bu güzel paylaşım için teşekkür ederim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,616
hiçbiryerde :)
Ozan dostumun dediği gibi Tex'in bazen kasıntı olduğunu düşünüyorum
ama sempatik te aynı zamanda. Gerçek hayattaki gibi! aslında,
her şey var, biraz sertlik, biraz mizah ve çokça macera.
Politik analizini yapmadan seviyorum Tex'i...

Teşekkür ederim uzung hocam, eline sağlık...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Teks'in en sevdiğim maceraları,Morrisco ve Mefisto'lu maceraları.
Sevgili kardeşim emeğin için çok çok teşekkürler ederim,zevkle,keyifle okuyacağım tekrar tekrar teşekkürler ederim.