Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Altın Seri Sayı 030 - Old Pawnee Bill

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
001olf.jpg

Arkadaşlar kardeşler.

Verdiği destek ve yardımları için Colinmccay kardeşimize ve kinowa kardeşimize çok çok teşekkür ederek,herkese iyi okumalar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Colinmccay kardeşim inan bu link meselesi beni kara kara düşündürüyordu.Yıldırım hızıyla yaptığın link desteğin ve her türlü yardımın için tekrar teşekkür ederim.Böyle destek oldukça temin edebilirsem bu serinin devamınıda yapmaya çalışacağım.Kendi çapımda bir koleksiyoncu ruhuna sahip olmama ve bundan dolayı kitapları okurken yarım açarak okumama rağmen,artık bu yönünü pek önemsemez oldum.Tarayıcıya yatırıp olabildiğince ayırmakta ayrı bir zevk sanki :)

Son düzenleme:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,309
49,880
NeverLand
Siz o kadar emek verip ortaya harika bir paylaşım çıkarttıktan sonra destek verecek çok arkadaş çıkacaktır.
Teşekkürler.

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
774
260
Cellatbey sayesinde altın piyasası epey yükseldi, ama şikayetçi değiliz aksine dahada yükselmesini bekliyoruz...:89:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Altın kalpli cellatbey'den bir altın paylaşımı daha, ellerine sağlık teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Sayın cellatbey,
diyarımıza verdiğin armağan için sana teşekkür ederim.
İlginç bir takma ad cellatbey,
özellikle cellat ve bey sözcüklerinin yana yana gelmesi ironik..
Ama iyiki geldin diyarımıza.
Sevgiyle kalınız.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Sevgili Savok,
epey zaman önceden bir online oyunda kullandığım bir nick idi.dostlar tanıdıklar derken öyle kaldı gitti.Aslında en büyük etken olarak,galiba biz yaşlılar nick bulmakta zorlanıyoruz.Nick yazmak gereken yerde, ilk aklıma geleni yazıveriyorum.Pek fazla öyle üye olduğum siteler falanda yoktur.Üyesi olduğum tek forum sitesi burasıdır.Cellatlık adımızda,dostluk gönlümüzde olsun.Aslında sizlere pek bir katkım olmuyor.Çok alıyor az verebiliyorum.Hepinizin hakkınızı helal etmenizi dilerim.

hepinizin sağlık ve esenlik içinde uzun bir ömür yaşamasını dilerim.

corner33

Kıdemli Üye
12 Haz 2010
222
51
paylaşım ve tüm çalışmaları için Cellatbey dostumuza yürekten teşekkür eder,sevgi ve saygılar sunarım..