Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Altın Seri Sayı 008 - Yüze Karşı İki

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
cellatbey.jpg

Arkadaşlar umarım olmuştur.Bu sayı bende vardı.Taradım rapide koydum diğer linkleri,ayarlamak isteyen arkadaşlar ayarlayabilirler.
İyi okumalar dilerim.

Download

Link desteği veren kardeşlerime kucak dolusu teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Pek güzel olmuş, harika bir nokta atışıyla önemli bir eksiğimiz tamamlandı, ellerine sağlık, teşekkür ederim.

salavat

Yeni Üye
28 Nis 2009
88
23
Hoş gelişler ola Cellatbey. İnfazlarının devamını bekliyoruz. Ellerine sağlık! Sağol! Varol!

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,837
985
Sevgili kardeşim ellerinize sağlık.Link şu anda yüklü değil eğer premium veya collector hesaba yüklemezseniz 10 indiirme sonra indirme hakkı bitiyor.İndiren arkadaşlar el atarlarsa ben de merakla beklemekten kurtulurum.Selamlar

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Sevgili Cellatbey,

Link açılmıyor.

Selamlar.

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Malesef premium üyeliğim yok.
Tekrar yükleyeyim üyeliği olan bir arkadaş ilgilensin.rica ediyorum.
ikimizinde online olduğu bir ana ratstlaşabilirsek ben yükler yüklemez premium üyeliği olan arkadaşımız indirirse iyi olur.Premiumu olan arkadaştan haber bekliyorum.Şu anda onlineyim.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
Son düzenleme:

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
4 üncü resme ulaşamıyorum ama halletmeye çalışacağım yeniden yüklerken son anda rapitle bağlantım koptu.Yeniden yüklemekteyim.

Son düzenleme:

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
internet bağlantım sık sık kopukluk yapıyor.yeniden yüklemeye çalışıyorum yüklemeyi bir tamamlayabilsem halledeceğim galiba.bakalım şu anda yüzde yetmişbeş upload tamamlandı

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
internet bağlantım sık sık kopukluk yapıyor.yeniden yüklemeye çalışıyorum yüklemeyi bir tamamlayabilsem halledeceğim galiba.bakalım şu anda yüzde yetmişbeş upload tamamlandı

Sistemi bir kez çözdünmü gerisi çorap söküğü gibi dostum. Uğraşıların için bir kez daha teşekkürler.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
TEX Altın seri Sayı 8 (Yüze karşı iki)

Arkadaşlar oldumu bilmem olmadıysa siliverirsiniz.
Olduysa iyi okumalar dilerim.
İhtiyar adamın becereceği iş bu kadar olur inşallah olmuştur.

link

Sandokan kardeşimizin link ölmesine tedbir olarak,alternatif link yardımına teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
yeni konu olarak açtım oldumu bi bakın gerekli düzenlemeleri halledersiniz.Başka bir arkadaş benden önce halletmişse benimkini silersiniz aynı şeyden olmasına gerek yok bu öğrembeclik olmuş oldu.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Sizler hakkınızı helal edin.Kardeşlerim.
Mevcutta bende olupta sitede olmayan ne var derken bunu buldum.
Aslında bende bir eski sandık var fakat çıkacak yerde değil.Depoda üstünde tonlarca eşya var.Yazın depoyu boşaltabilirsem asıl sürprizler o zaman olacak.Küçük bir tiyo vereyim 1951 senesinden kalma Pekos bill (dergi formatında epey sayılarıda birbirini takip eder şekilde :)

bakarsınız becerememişimdir link on taneden sonra yine ölür mölür öyle bişey olursa bir zahmet sizler yenileyiverirsiniz.

Herşey için teşekkürler.

yturan

Onursal Üye
28 Ağu 2009
1,047
4,628
Denizli
üstat,
bu akşamki uğraşını takip ettim...
her türlü takdiri hak ediyorsun...
uğraşın ve TEX için teşekkürler...

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Harika bir paylaşım... Siz naçizane bu yazı beklemeyin, bir an önce o hazine sandığını açın ve bizleri sevindirin. Eksik olmayın...

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Bu sitede gerçek paylaşım ve fedakarlık zirvede.

Selamlar ve saygılar.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Adı cellatbey,
kendisi karınca incitmez,
bütün gece çırpındı durdu,
şimdi büyük beyaz gibi bir ironi yapıp
teşekkür üzerine feylesofça yazılar da döktürebiliriz.
Ama kısa ve öz,
teşekkür etmek lazım.
Kalp kalbe karşıdır ya da
iyilik yap iyilik bul ya da
İyiler iyileri bulur.
Sandıkda duran kitaplar mı?
Yok mu kardeşim yakınlarda kimse?
Gidip bir el atsın celladımıza, kitaplar karanlıkta durmasın,
kim bilir neler var orada.
İyi ki geldin.
İyi ki buradasın.
Seni saygıyla selamlıyorum.

...
Su basında durmuşuz.
Su serin,
Çınar ulu,
Ben şiir yazıyorum.
Kedi uyukluyor
Güneş sıcak.
Çok şükür yaşıyoruz.
Suyun şavkı vuruyor bize
Çınara bana, kediye, güneşe, bir de ömrümüze....

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Çok güzel bir paylaşım olmuş.. Hemde altın seriden.. Elinize tarayıcınıza saglık.

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,837
985
Ellerinize sağlık kardeşim sadece paylaşımınız için değil gösterdiğiniz o büyük efor için,paylaşım ruhu için.Her şey için.Teşekkürler

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Allah başınızı ağrıtmasın.
Şimdilik sandık işi zor.Üstünde tonlarca ağırlıkta eşyalar var ve malesef aktarılabilecek müsait bir yer yok.Mecburen yazın bir inşaat işleri (Tamirat) başarabilirsem biraz boş yer açılacak o zaman aktarma imkanı bulacağım.
Şimdilik bende olup sitede olmayan Altın seriden 8 ve 24 ü taradım koydum.Taramak bişey değilde,link işi biraz problem.

Sizlerin emeklerinin yanında benimkisi, devede kulak değil, tüy bile olmaz.

Hepiniz sağ olun var olun.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Değerli kardeşim,linkler bildiğim kadarıyla şifreli değildi. İstersen diğer linkten indir bir dene.