Tex 357-Kayadaki El-Renkli

Julien Sorel

Kıdemli Üye
10 Eki 2010
177
943

İşyerinde....
Patron: Julien Bey, bu sıralar çalışmalarınız pek verimli değil, bir sıkıntınız mı var?
Ben: Kem küm! (Tex balonluyorum da denmez ki, mk!)

Evde...
Hanım: Canıııımmm! Sofrayı kur, bu sıra hiç yardım etmez oldun!
Oğlum: Baba, fonksiyonları anlamadım, bu hafta sonu anlatsana...

Şurda iki kuruşluk iş yapıyoruz, hani başınıza kakmak gibi olmasın ama indireceğiniz kitap işte bu "namüsait ahval ve şerait altında" hazırlanmaktadır.
O yüzden ufak tefek kusurlarına... "tatava yapma, bak geç"...

Unutmadan...
Dosyanın içine bir de boş kapak koydum; kendi zevkinize göre kapak tasarımı yapabilesiniz diye...

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Birer birer oya gibi işlenmiş kareler,
fotoğrafvari çizgiler,
harika renkler,
güzel bir maceranın sonu,
yeni bir maceranın başlangıcı,
işten güçten, ömürden ve sevdiklerinden alınan uzun bir zaman,
büyük bir emek
ve harika bir paylaşım...

Gönül dolusu teşekkürler;
kabul edilmesi temennisi
ve saygılarla...

bayrakzaf.gif

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,962
Ad bu seriyi küçük harflerle ne mantıkla yayınladı bilemiyorum.
Senin balonlamalarınla sanki ilk defa okuyor keyfini yaşadım
Yarınki Gırgır taramamı biraz bekletip keyifle okumaya başladım.
Emeklerin yerini kesinlikle buluyor Julien Sorel, çok teşekkürler..

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Teşekkürler Julien, özlemiştik doğrusu.
Sadece çizgi roman sevgisinin değerli ve yalnız bize ait olmayan zamanlarımızı bu işe
ayırmamıza neden olmayacağını düşünüyorum. Sanırım tüm dostları buna yönelten
başka duygular da olmalı. Sevgi, fedakarlık, paylaşım isteği ve bundan duyulan
mutluluk gibi.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Teks'in sevdiğim maceralarından birisinin sonu. Kayadaki El'in başlangıcı.
Kaptan Karasakal ve düzenbaz ama çok becerikli Avukatı, Teks'in üstün zeka ve kişiliği, macerayı eşsiz kılıyor. Renklisi de siyah beyazı da zevkle okunuyor. Hatta siyahbeyazını daha çok sevdiğimi söyleyebilirim bu maceranın. Çünkü renkleri diğer renkli Tekslere göre belki de taramanın etkisiyle çok albenili değil.
Lakin Julien Sorel'in nefis balonlaması ve font, tüm tatavaları göz ardı ettirecek güzellikte:)
Binlerce teşekkür...

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
İnanırmısınız kitapları indirirken şu yazdığınız neşeli yorumlarınızda bir okadar takdire değer. Ben, çok hoş buluyorum. Böylece dostluklar gelişiyor. Bir kısmet olsada bir araya gelip sohbet etme imkânı bulabilsek. Ne yapalım kader bu ne gelir elden. Birimiz bir yerde diğerğmiz bir başka diyarda. Yani gurbet ellerde. Teşekkürler ediyor, hızınızın daim olmasını diliyorum .

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
Bay Sorel, bende Teks'in aylık 667. İtalyanca sayısı var, yani Mayıs 2016'nın. Ben sizinle bunun hem PDF, hem de CBR dosyası içeren üç parçalık zipli dosyasının linkini paylaşmak isterim:

1459946386596.jpg--lunga_lancia___tex_667_cover.jpg

zip şifresi: ssmax68

Bu sayfanın biraz sinir captcha'sı var ama easybytez diye bir paylaşım sitesine gidiyor ve bir dosyayı indirirken ikincisine birkaç dakikada başlayabiliyorsunuz. Siz ve çeviri-balonlama ekibi bununla ilgilenmek isterse buna bakabilir ve önceki sayısına adresinden ulaşabilirsiniz; Google'da istediğiniz Teks sayısı ve Dasolo yazınca sonuç direkt sayfaya gidiyor zaten.

Bu arada diğer arkadaşlardan ilgilenen birisi bunu indirip Mega ya da Mediafire'a atabilir, ilgilenenler okuyabilir. Ben gerek yakın zamanda çıkan bir sayı olduğu için, gerekse indirmesi biraz zaman istediği için bunu direkt paylaşmak istemedim.

Son düzenleme: