Tex 313 : Thugs'ların İni

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,274
Tex 313 : Thugs'ların İni (Yeni Tarama, 22.09.2013)

file

Tex'in İtalyada yayınlanan 313 nolu orijinal albümü.
Ülkemizde Alfa yayınları tarafından 4 nolu albüm olarak yayınlandı.
Tarandı, düzenlendi ve sizlerin beğenisine sunuldu.

Keyifli okumalar dilerim.

NOT : 21 Eylül 2013 günü gerçekleştirilen toplantıda tanışmış olduğum bazı çizgiromansever
dostların talepleri doğrultusunda, paylaşıma sunduğum orijinal sıralı Tex ciltlerinden sayfalara
renkli yazılarla nick yazılmış olanlarını, nicksiz olarak yeniden yüklemeye karar verdim.
Bu kapsamda 308, 310, 311, 312, 323, 327-337 arasındaki tüm ciltler,
350 ve 351 nolu ciltleri yeniden yükledim. İlgilenen dostlar bu sayfaları ziyaret
ederek nicksiz Tex albümlerini indirebilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Ben bu konu hakkında her sayfasına nick yazmamanız için sizen ricada bulunmuştum,fakat sonuç alamayınca indirmedende,yorumlardanda vaz geçmiştim,isabetli karar olmuş.

Son düzenleme:

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,348
65,274
Ben bu konu hakkında her sayfasına nick yazmamanız için sizen ricada bulunmuştum fakat sonuç alamayınca indirmedende yorumlardanda vaz geçmiştim,isabetli karar olmuş.

Sayın Vefalı her türlü eleştiriye açığım, konuşarak, tartışarak, birbirimizin fikirlerini önemseyerek en güzelini bulabiliriz diye düşünüyorum. Kaliteli paylaşımlarınızdan bizleri mahrum bırakmayın... Bu vesileyle selamlarımı yolluyorum..

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Sevgili nisan yağmuru, bence ana sayfanın ardından gelecek bir tanıtım sayfası ya da en son sayfada yer alacak bir tanıtım ve künye gayet iyi olur. Macera ve Teks hakkında ya da ilgili birç şeyi de o sayfada konu edebilirsiniz. Sanki özel bir baskıymış gibi deolur, hoş olur.
Bu örjinal düzenlemeli sayıları yöentimden bir arkadaşımız liste halinde sabit hale getirirse daha kolay ulaşılır olur ve daha çok kişi istifade eder.
Not: Tekrar kontrol ettim zaten orjinal sıralı teksler diye sabir bir başlık eylül ayı içinde açılmış. Bizim düşüncemizden bile önce eyleme geçen yönetime şükranlarımızı sunuyorum.

Son düzenleme:

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,540
toplantıda tanışmış olduğumuz bazı çizgiromansever dostların talepleri doğrultusunda

Bu talebi yapanlardan biride ben olduğumdan, bu ricamızı yerine getirdiğin çok sağol.
Tanışmaktan çok memnun oldum sana teşekkür ederim, sevgiler ve saygılar.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Bir kaç iyi insan toplanıp
çok güzel bir gün geçirdik.
Her toplantımızda konuşarak, tartışarak
daha iyiyi daha güzeli buluyoruz ne mutlu ki.
Teşekkür ederim dostum,eline sağlık.
Adın gibi bereketli olsun her şey...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili dostum, ben de benden önce teşekkür eden dostlarımız gibi düşünüyorum.. Orjinal sıralı çalışmaları önemsiyorum.. Ama benim bir ricam olacak orjinalinde ne varsa bizimkinde de olsun, tercümesi yapılmasına gerek yok.. Sevgiler..