Tex 351 : Ku-Klux-Klan Tarikatı

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,401
66,735
Karagümrük
Tex 351 : Ku-Klux-Klan Tarikatı (Yeni Tarama, 8 Eylül 2013)

file

Tex'in İtalya'daki orijinal sıralamadaki 351.sayısıdır.
Bu sayının içeriği Galaksi yayınlarının
8.cildinin 15-64 arasındaki sayfaları ve 9.cildinin 5-64 arasındaki sayfalarında bulunmaktadır.

Tamamı yeniden taranarak ve de orijinaliyle birebir uyumlu olacak şekilde düzenlenerek oluşturulmuştur.
İyi okumalar...

NOT : Macera 352. sayıda devam etmektedir ve 352.sayı Sayın DALTAS
tarafından renkli olarak paylaşılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,550
Midgard
Çok ilgimi çekti. Ku Klux Klan ırkçı bir örgüt bildiğim kadarıyla. Siyahların özgürlüğüne her zaman karşı çıkmışlar. Spiderman Noir - Yüzü Olmayan Gözler macerasında görmüştüm kendilerini. Bakalım Tex ne yapacak bunlara. Teşekkür ediyor okumaya geçiyorum.

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
350 VE 351 Arka arkaya.. Daha ne isteyelim.. Teşekkürler Nisan yağmuru .. Bakalım sürprizler nasıl devam edecek?

Kolay gelsin..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Sayın "nisan yağmuru",
emekleriniz ve paylaşımınız için içten teşekkürlerimi iletiyorum.
Sağ olun, var olun; saygılarımla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,776
Çok ilgimi çekti. Ku Klux Klan ırkçı bir örgüt bildiğim kadarıyla. Siyahların özgürlüğüne her zaman karşı çıkmışlar. Spiderman Noir - Yüzü Olmayan Gözler macerasında görmüştüm kendilerini. Bakalım Tex ne yapacak bunlara. Teşekkür ediyor okumaya geçiyorum.

İyice oku sevgili abdullah

Sınav yapacağım Teks konusunda haberin olsun:D

Alevli Haç 'da başlayan maceranın devamı olan bu sayıyı bekletmeden paylaştın sevgili nisan yağmuru

nazar değmesin:)

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
En sevdiğim maceralardan biri bu.. keyifle ,minnetle okuycam dostum .. sağolasın..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Çizgi romana sevdalı ve ona çok katkı veren isimlerden birisin, sevgili nisan yağmuru. Teşekkür ediyorum.

Ellerine sağlık sayın nisan yagmuru.. sizin sayenizde tex ve zagor serilerine başladı.. ve kitap parası vermeden okuyabiliyorum.. çok yaşa üstad.. sana ihtiyacımız var forum olarak :))

Biz bir yandan Türkiye'nin çizgi roman arşivini oluşturmaya çalışırken bir yandan da olanaklarımız ölçüsünde çizgi roman satın alarak yayınevlerine katkıda bulunmak istiyoruz ve bizim ve benzeri forumların çizgi roman satışlarını arttırdığı iddiasındayız. Sen de olanakların ölçüsünde aynı şeyi yaparsan seviniriz.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,401
66,735
Karagümrük
Çizgi romana sevdalı ve ona çok katkı veren isimlerden birisin, sevgili nisan yağmuru. Teşekkür ediyorum.

Biz bir yandan Türkiye'nin çizgi roman arşivini oluşturmaya çalışırken bir yandan da olanaklarımız ölçüsünde çizgi roman satın alarak yayınevlerine katkıda bulunmak istiyoruz ve bizim ve benzeri forumların çizgi roman satışlarını arttırdığı iddiasındayız. Sen de olanakların ölçüsünde aynı şeyi yaparsan seviniriz.

Arşivimde bulunan tüm çizgi romanları ilk çıktığı zamanlarda satın alırım. Dijital arşivlerin çok değerli olduğuna inanmama rağmen, elime alarak okuduğum bir kitabın yerini asla tutamayacağını düşünüyorum...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Sevgili Nisan yağmuru, Teksleri orijinal sayılarına göre düzenlemekle büyük bir hizmet sunuyor bizlere.
Ellerine sağlık Nisan Yağmuru.

Daltas, orijinal sayıların renklilerini balonlayıp bizimle paylaşmıştı. Şimdi araları Nisan Yağmuru tarafından dolduruluyor. Renkli balonlama belki diğer arkadaşlar tarafından da itibar görüp Çizgidiyarı'nda eksiksiz bir "Orijinal Sıralamalı" Teks arşivi oluştururuz.