Tex 330 : Yeraltı nehri (29.08.2013,yeni tarama)

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,725
Karagümrük
file

Kitapları orijinal formatlarina uygun olarak hazırlayıp sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.
Tex'in İtalya'daki orijinal sıralamadaki 330.sayısıdır. 330 nolu İtalyanca orijinal albüm ile Alfa
yayınlarının 21.cildinin 37-98 arasındaki sayfaları ile 22.cildinin ilk 52 sayfasından yararlanılarak, tamamı yeniden
taranarak ve de orijinaliniyle birebir uyumlu olacak şekilde düzenlenerek oluşturulmuştur. Keyifli okumalar...
İndirme sayısının en az yarısı kadar mesaj almazsam...:mad::mad::mad::mad::mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Sayın Nisan Yağmuru, bu bir gerçek ki, hiçbirimiz yeteri kadar mesaj yazarak , bu güzel kitapları bizlerle paylaşan arkadaşlarımıza yeteri kadar destek olmuyoruz.. Sessiz kalmayı tercih edenlerin sayısı binlerle ifade ediliyor, maalesef..

Emekleriniz için tekrar teşekkür eder, kolaylıklar dilerim..

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Sevgili Nisan Yağmuru, ben çizgi roman konusunda fazlaca seçici olduğum (sadece belli kahramanlarla ilgilendiğim) için son dönemdeki paylaşımlarınızda yolumuz pek kesişmiyor. Ama sayısal arşivime yaptığınız harika katkıyı asla unutamam. Aynı şeyin çoğu arkadaşım için geçerli olduğunu da biliyorum.

Bence, değer bilen zihinlerde bıraktığınız izin önemi, "sağ ol kardeş" diye yazılacak binlerce mesajdan daha büyüktür.

Yaptığınız tüm paylaşım için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Nisan Yağmuru kardeşim,Ağustos ayında bile yağıp serinletiyorsun.Çok çok teşekkürler ederim sana,en iyi günler dilerim.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Mesaj sana kurban olsun sevgili nisan yağmuru :) cizgi roman severlerin gönlündeki yerin öyle bir kaç mesajla anlatılamaz.. emin ol dört gözle bekliyoruz o güzel paylaşımlarını.. tek kelime.. ŞÜKRAN ..

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,620
hiçbiryerde :)
Gözümüz gönlümüz açılıyor,
kalite arttıkça eskiden okuyamadığımız
kitapları çok daha rahat okuyabiliyoruz,
Nisan Yağmuru gibi dostlar sayesinde...
Bu emeğiniz sayesinde artık yüzlerce yıl bile
geçse alfa yayınlarından çıkan bir Tex
hep okunabilecek.Sağolun,varolun...

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,744
Kıbrıs
Tarama faaliyetlerinden indirip okumaya fırsatım olmadı.Alfa serisinden kontrol ettim.Villa
çizimi profesör Doberado macerası.Güzel fantastik bir Teks macerası.Emeklerinize teşekkürler dostum.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Daha indirmedim evde indireceğim şimdiden bende emeğiniz ve bu güne kadar yaptığınız kaliteli paylaşımlarınız için toplu bir teşekkür edeyim.elinize sağlık daha nice güzel çalışmalarda görüşmek üzere hoşçakalın.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Siz yapın indirme sayısı kadar da mesaj atarız, yeterki sizin tepeniz atmasın.))

12 Şub 2010
15,006
543,776
Orijinal sayı oluşturulması çok güzel. Defalarca okuduğumuz maceraları bir kez daha okuma olanağını sağlayan bu düzenlemeler için teşekkür ediyorum.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
yaptığın teksleri indirdim inceledim , işin açığı on numara iş çıkartmışsın yalnız:
328-329-330 cu sayılara bir tane bile reklamını koymazken 331 ci sayının her iki sayfasından birine kırmızı renk ile reklama boğman işin açığı o sayıyı biraz bozmuş. genede sen bilin ağam :)

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Candan teşekkürler ve gönül dolusu selsmlar sunarak verdiğiniz emeklerinizin zayi olmaması için dileklerimle birlikte çalışma azminizin devamlı olmasını arzuluyorum.

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
Bizler için bu kadar emek harcayan Çizgi romanın güzel insanlarına bir selam vermeden geçmek olmaz tabii ki . . Teşekkürler Nisan Yağmuru

bahattinimer

Yeni Üye
17 Tem 2018
4
3
emeğin içinteşekkürler, siz ve sizin gibi arkadaşlar sayesinde boş zamanlarımı ve yalnızlığımı dolu dolu ve sıkılmadan geçiriyorum.