Tex Posterleri

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
9pxeeo.jpg

2efjq0i.jpg

2j1jwj4.jpg

20t2r1y.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,154
204 adet Claudia Villa çizimi kartpostal. Texlerin içinden çıkanlar. Hepsi pırıl pırıl ve kaliteli.
Tex severler, çoğu kartpostalın hangi macerada geçtiğini hatırlayacaklardır. Özellikle tex
alamayanların mutlaka indirip bu dijital arşive sahip olması gerekir. Sağolun Sayın Hones.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,944
23,718
Kıbrıs
Ben resim yüklemeyi beceremiyorum.Birisi hergün rastgele 5 tane poster yüklesin;
forumdaki Teks uzmanları hangi maceradan esinlenerek çizildiklerini yazsınlar.Böylece
uzun süre açık kalan bir başlığımız olur.Hemen birkaç taneyi yazayım:95 iki gün evvel satışa çıkan Altın Teks 164.sayı-Apaçi Kid,21-Vindex,33-Büyük Kral, 48-Büyülü Mızrak,
67,68-China town Ejderha,58 -Teks'i düelloda üç yerinden vuran Ruby Scott.

FETHA

Kıdemli Üye
7 Haz 2019
124
635
Teks Posterleri

Aşağıdaki linkte C. Villa tarafından çizilmiş Teks posterleri var. Nereden indirdiğimi hatırlamıyorum. Belki forumda paylaşılmıştır. Hard Diskimde buldum, paylaştım.

Teks konusunda arşivi geniş olan arkadaşlardan bir - iki talebim var.

1- Bu posterlerin daha yüksek çözünürlüklü olanları elinde bulunan var mı? Nereden bulabilirim?

2- Bu posterler hangi Teks maceralarına referans veriyor? Bununla ilgili bir bilgi var mı?

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,677
İstanbul
Aşağıdaki linkte C. Villa tarafından çizilmiş Teks posterleri var. Nereden indirdiğimi hatırlamıyorum. Belki forumda paylaşılmıştır. Hard Diskimde buldum, paylaştım.

Teks konusunda arşivi geniş olan arkadaşlardan bir - iki talebim var.

1- Bu posterlerin daha yüksek çözünürlüklü olanları elinde bulunan var mı? Nereden bulabilirim?

2- Bu posterler hangi Teks maceralarına referans veriyor? Bununla ilgili bir bilgi var mı?

Daha önce Hones tarafından paylaşılmıştı. Bu nedenle 2 konuyu birleştirdim. Onun link aktif değildi. Sizin verdiğiniz linki ana mesaja taşıdım.

Alttaki başlıkta sevgili gandor08 tarafından yapılan bir karpostal paylaşımı mevcut. Bir bakın isterseniz.

https://www.cizgidiyari.com/forum/teks/98542-tex-kartpostallari.html

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Teşekkür ederim.
[/FONT]