Teks Viler-Teks Na Krvavom Tragu

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
resim4s.jpg

Teks severleri fazla bekletmeyeyim!...Keyifli okumalar!...:(:)

Son düzenleme:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Bu güzel paylaşıma bir değil birkaç Teksas ile teşekkür etmek lazım sanırım.
Çok teşekkürler ağabey.

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
Bu güzel paylaşıma bir değil birkaç Teksas ile teşekkür etmek lazım sanırım.
Çok teşekkürler ağabey.

Valla bakunin işte bu lafına karşılık bende sana hemen bir kaç Teks ile teşekkür ediyorum.Kusura bakma Türkçe değiller.Ama aslında elimde bazı Teksler var.Bir ara onları da upload edeceğim.Önce taramam lazım.:9 Onlar Türkçe tabii ki!...:)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
teşekkürler ibarem,büyük bir zevkle tarayacağın türkçe teksleri bekleyeceğim

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
teşekkürler ibarem,büyük bir zevkle tarayacağın türkçe teksleri bekleyeceğim
İnşallah ilk fırsatta taramaya çalışacağım.Ama bunları da indir ertuğrul25.Senin bir mesajın uğruna bugün sabahtan beri bu Teksleri upload etmeye çalışıyorum.Bir kaç tane daha var.Ama istemezseniz upload etmeyeyim.Arşivinizde bulunsun istemiştim.Bende ara sıra sadece resimlerine bakarak ve orada yazılan o lafların Türkçe'sini hayalimde canlandırarak okuyorum bu kitapları!...:)Hemde acaip beyin çalıştırmam gerekiyor.:9

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,792
Darkwood
ibarem teks olsunda ing..hırvatça..italyanca..türkçe farketmez ellerine sağlık çok güzel paylaşımlar...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
değerli dostum hepsini indirdim sen teksle alakalı ne varsa hepsini yükle ben hepsini indirip arşivlerim gerekirse sabaha kadar beklerim ne demek bu kadar emek verip bizi ihya edeceksin sana sonsuz teşekkürler

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
ibarem teks olsunda ing..hırvatça..italyanca..türkçe farketmez ellerine sağlık çok güzel paylaşımlar...
Serkancığım çeviri işinde yardımcı olacağım diyerek önce beni sevindirdin sonra da renkli Teks olsun hemen çevireyim diyerek hayal kırıklığına uğrattın.Ne yapsam bilmem ki bir Teks alıp boyasam mı acaba!...Becerebileceğimi bilsem hiç durmayacağım ya!...Ama elbet forumdaki kardeşlerimiz arasında bu işi profesyonelce yapabilecek kardeşlerimiz de vardır.Onlardan biri boyarsa elimden kurtulamazsın!Sen her ihtimale karşı bir kaç Teks çevirde bir kenarda dursun.Ne olur olmaz.:D

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,792
Darkwood
dostum şu anda eklediğin teksleri indirmedim henüz ama sanırım ing. değil kaldıki çeviri yapabilecek düzeyde ingilizcem de yok malesef benim yaptığım çeviri işleri şöyle türkiyede siyah beyaz yayımlanmış olan kitapları yabancı dildeki renkli versiyonlarıyla kombine etmek yoluyla yaptığım çeviriler...aslında çeviri demeyelim ona balonlama desek daha doğru olur..

ayrıca şunuda söyleyeyim ben photoshopla zagorun giriş sayfasını renklendirmiştim hatta sitemizin resimler bölümüne photoshop başlığı altında sayfayıda eklemiştim ama tahmin bile edemeyeceğin kadar çok zaman gerektiren bir işlem zor değil fakat uzun süren bir işlem..kısa bir macera aslında o sistemle renklendirilebilir...

çalışmamın linki alttadır...

http://www.cizgidiyari.com/forum/photoshop-t2040.html

Son düzenleme:

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
dostum şu anda eklediğin teksleri indirmedim henüz ama sanırım ing. değil kaldıki çeviri yapabilecek düzeyde ingilizcem de yok malesef benim yaptığım çeviri işleri şöyle türkiyede siyah beyaz yayımlanmış olan kitapları yabancı dildeki renkli versiyonlarıyla kombine etmek yoluyla yaptığım çeviriler...aslında çeviri demeyelim ona balonlama desek daha doğru olur..

ayrıca şunuda söyleyeyim ben photoshopla zagorun giriş sayfasını renklendirmiştim hatta sitemizin resimler bölümüne photoshop başlığı altında sayfayıda eklemiştim ama tahmin bile edemeyeceğin kadar çok zaman gerektiren bir işlem zor değil fakat uzun süren bir işlem..kısa bir macera aslında o sistemle renklendirilebilir...

çalışmamın linki alttadır...

http://www.cizgidiyari.com/forum/photoshop-t2040.html
Serkan çalışmana baktım ve hayran kaldım.Gerçekten çok hoş olmuş.Ama seninde dediğin gibi sabır işi bu.Photoshop bana oldukça uzak.:9 Biraz anlasaydım uzunda sürse hiç olmazsa forumumuza renkli bir kitap kazandırırdım.En iyi bildiğim şey slayt yapımı. Bununla ilgili bir iş varsa seve seve yaparım.