Hikayeler 01

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
İçinde 10 tane belgesel çizgi roman var,"Ölümün Kanatları" adlı hikâyedeki lanet,Tenten'in maceralarından birinde geçiyor.:89:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,632
Tercüman Çocukların tamamlanmasına az bi şey kaldı elbirliği ile tüm derlemeler yapılır.

Teşekkürler emeğinize sağlık.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Daha önce başkası değinmediyse ilk ben demiş olayım; sevgili fantoma98'e bundan sonra "derlemelerin efendisi" diyelim. :)

Önemli ve kıymetli bir iş yapıyorsun, çok teşekkür ederim, sevgili fantoma98.

Derlemelerle ilgili küçük bir çekincem var. Bu sadece bu derlemeye özgü değil, pek çoğuna ait bir çekince ki aslında bu derlemenin durumu fena değil. Şöyle ki: derlemeler farklı ellerden çıkan farklı taramaların bir araya getirilmesiyle oluşuyor. Hâliyle derlemelerde bir standart oluşturmak zorlaşıyor. Ama öyle zannediyorum ki taramalar yenilendikçe bu derlemeler de yenilecektir. Aynı arzumuz ve dostluğumuz devam etsin ve zamanımız olsun yeter ki.

Çok teşekkür ediyorum, sevgili fantoma98.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
33
33
denizci
Gerçekten müthiş, birden fazla hikayeden oluşuyor ve benim bunları okumamam söz konusu dahi olamaz, çok sağol üstadım, derlemeye kaynak taramaları yapan eksiksiz tüm dostlarımızın da ellerine sağlık, en beğendiğim çizgi roman türlerinden bunlar.

04wrw.jpg