Uzay Ajanı Luk - Altıncı Kıta

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503
000cfc.jpg

000tilelkl.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
527
648
sevgili dostlar artık malzeme bitince dergi içindeki ç.r ler bagımsız albumler dönüştürdüğünüz için sizlerden allah razı olsun ALLAH gönlünüze göe versın
sağ olun varolun . bu arada milliyet çoçuk dergisinide ihmal etmeyin ondan da bagımsız albumler çıkabılıecek maceralar var örneğin zehir hafıye
ÇOÇUK dergisinin büyük kıtlelere ulaşnasını saglayan ilk dergimizidir
İYİ AKŞAMLAR İYİ Kİ VARSINIZ TEŞEKKURLER

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Haluk Abi'nin işaret ettiği renklendirmelerden birisi bu galiba. Bir miktar okuma keyfimizi kaçırdığı açık. esattr dostumuzun el attığı serilerden birisi de bu Luc Orient serisi. Onun Tercüman Çocul Dergisi'ndeki metinleri kullanarak çok daha iyi renklendirmeye sahip bir baskı üzerinde yaptığı çalışmadan bir sayfayı karşılaştırma yapabilmek için örnek olarak veriyorum:

Tercüman Çocuk Dergisi Derlemesi
0052.jpg

Esattr çalışması
005ftf.jpg

Lafı fazla uzatmadan çalışması için sevgili gandor08'e teşekkür edelim. Bir teşekkür de balonlama çalışmaları nedeniyle esattr'ye.

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,642
Aynen öyle sevgili Nihat
Hatta bu iyi örneklerden sayılır
Kimisi o kadar kötü ki, gözünden şüphe ediyorsun şeşi beş görüyor gibi oluyorsun:D

gandor08 dostumuzun çalışkanlığı parmak ısırtıyor
Böyle verimlilik azdır
Hayranlığımı ifade ediyorum
Teşekkür ve saygılarımla

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503
Luc Orient serisinin almancasını buldum, henüz indirmedim elimizde türkçeleri olsun bilahare tekrar balonlama yapılır diye düşünüyorum. Her seriden herkes bir adet balonlasa seriler yenilenmiş olur.