Zıpır

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
zprkapak.jpg

zprnizlemetile.jpg

Tercüman Çocuk dergisinde yayımlanan Zıpır, 126 sayfa her sayfa tek bölümdür.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Nekahat döneminde hazırlayıp paylaştığın bu güzel derleme için çok teşekkür ederim. Sevgili Gandor08 bu vesileyle tekrar geçmiş olsun diyor ve başarılar diliyorum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Birer sayfalık maceraların yer aldığı bu Zıpır derlemesi için teşekkür ediyorum, sevgili gandor08 üstadım.

Zıpır'la ilgili kaptanımız sevgili bakunin tarafından paylaşılan bilgileri içeren link:

Zıpır (Cubitus)

Yine sevgili gandor08'in bizzat kendisi taraından paylaşılan Almanca Zıpır dergilerini içeren konu başlığına ait link ise şöyle:

Zıpır - Almanca

Bakarsınız (kuvvetle muhtemel) belki bu Almanca Zıpırlar, Tercüman Çocuklar'da yer alan maceraları da içeriyordur ve belki bir dostumuz bunları kullanarak yeni bir balonlama yapar. Bu Almanca çizgi romanların taramaları harika. Bir dostumuz her gün bir sayfa Zıpır balonlayıp paylaşsa ne güzel olurdu.

Tekrar teşekkür ederim, üstadım.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Sevgili gandor08 hasta hasta neler yapmışsın tebrik ederim.

Zıpır'ı severim, derleme için teşekkürler.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,079
Sevimli şişko köpek Zıpır'ı okumak ayrı bir keyif.Güzel derleme için çok teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Birer sayfalık maceraların yer aldığı bu Zıpır derlemesi için teşekkür ediyorum, sevgili gandor08 üstadım.

Zıpır'la ilgili kaptanımız sevgili bakunin tarafından paylaşılan bilgileri içeren link:

Zıpır (Cubitus)

Yine sevgili gandor08'in bizzat kendisi taraından paylaşılan Almanca Zıpır dergilerini içeren konu başlığına ait link ise şöyle:

Zıpır - Almanca

Bakarsınız (kuvvetle muhtemel) belki bu Almanca Zıpırlar, Tercüman Çocuklar'da yer alan maceraları da içeriyordur ve belki bir dostumuz bunları kullanarak yeni bir balonlama yapar. Bu Almanca çizgi romanların taramaları harika. Bir dostumuz her gün bir sayfa Zıpır balonlayıp paylaşsa ne güzel olurdu.

Tekrar teşekkür ederim, üstadım.

Almanca dedin de sevgili gulyabani geldi aklıma:)

Teşekkür ediyor, gecikmiş olarak ben de geçmiş olsun diyorum gandor08 dostum.