Tercüman Çocuk Dergisi 1985 Sayı 52

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Sevgili ZuCChiNi konulara resim eklemeniz mümkün mü?
Kapak resimlerini görmek hoş olurdu.:)
Seriyi bitirme azminiz için teşekkürler.:)

ZuCChiNi

Yeni Üye
4 May 2010
77
1,104
Kayseri
Uploadlar çok uzun sürdü. Çakma 16 Mbit ile bağlanıyorum. İlk fırsatta kapak resimlerini ekleyeceğim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Sevgili ZuCChiNi konulara resim eklemeniz mümkün mü?
Kapak resimlerini görmek hoş olurdu.:)
Seriyi bitirme azminiz için teşekkürler.:)

İçimden geçenleri söyledin abi.. :)

Zira konu başlıkları resimli olunca ayrı bir güzel oluyor..

Sevgili ZuCChiNi şayet resimleri de yüklerse bu güzel paylaşımlar ayrı bir güzel olur... :)

Bu arada yaptığı tüm paylaşımlar için; çocukluğunda hiç kaçırmadan Tercüman Çocuk okuyan şahsım adına ZuCChiNi'ye çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

ZuCChiNi

Yeni Üye
4 May 2010
77
1,104
Kayseri
Rica ederim.
Aynı şekilde, çocukluğunu Tercüman Çocuk Dergileri ile yaşamış biriyim. 2008 yılından beri serileri tamamlamaya çalışıyorum. Bildiğim kadarı ile arşivin tamamı F.Dikbaş ve H.Aybal'ın emekleri ile oluştu. tercumancocuk.blogspot.com.tr ve Çizgili Forum'daki paylaşımları hiç kaçırmadım. F.Dikbaş çok değerli bir iş yaparken telif sıkıntısı olmaması için blogdaki paylaşımlarını durdurdu. Çizgili Forum'da ise kapalı link ile paylaşıldı. Bu yüzden indiremez oldum. Rica-minnet bir-kaç sayı daha elde edebildim ama daha sonra mesajlarıma cevap alamayınca vazgeçtim. Özel olarak elde ettiğim sayıları paylaşmama sözü vermiştim ama artık paylaşmamanın bencillik olacağı düşüncesi ile ilk fırsatta forumdaki eksik sayıları tamamladım.
Herkese iyi okumalar diliyorum.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Özel olarak elde ettiğim sayıları paylaşmama sözü vermiştim ama artık paylaşmamanın bencillik olacağı düşüncesi ile ilk fırsatta forumdaki eksik sayıları tamamladım.
Herkese iyi okumalar diliyorum.
işte size koşulsuz paylaşım virüsü kapmış bir çizgiroman sevdalısı daha, emeklerine saglık dostum

ayberk

Süper Üye
14 Nis 2011
310
386
Eyüp Sultan
Sizler de bu azim ve paylaşma duygusu varkan; çocukluğumuzun efsane dergilerinden Tercüman Çocuk''un tüm sayılarının zamanla tamamlanacağına eminim. Her şey için teşekkürler...