Tenten Milliyet Yayınları Sayı 08 - Hedef Ay (alternatif)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,624
hiçbiryerde :)
000_TT_08_AS_CDiyari.jpg

001_TT_08_AS_CDiyari.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Link yenilendi

Sevgili orpa dostumuz, link yenileme çalışmalarına destek verme çabanız için teşekkür ederim. Ancak bu hususla ilgili sürekli vurgu yaptığım üzere, eklediğiniz link sevgili yeryüzü'nün çalışmasına ait değil. Açılan konunun resimleri şansa hâlen aktif. Paylaştığın eserle yukarıdaki resimler epeyce farklı. İçerik değil, kalite itibariyle söylüyorum. Paylaştığın link 5.5 MB mertebesinde. Artık çoğu taramada 1 ya da 2 sayfanın boyutu o kadar. Sevgili yeryüzü'nün taraması 87 MB mertebelerinde idi. Yenileyerek ana mesaja ekledim.

Bu küçük aksilik sizin destek verme arzunuza ket vurmasın lütfen.

Tekrar teşekkür ederim.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,317
31,122
İzmir

Sevgili orpa dostumuz, link yenileme çalışmalarına destek verme çabanız için teşekkür ederim. Ancak bu hususla ilgili sürekli vurgu yaptığım üzere, eklediğiniz link sevgili yeryüzü'nün çalışmasına ait değil. Açılan konunun resimleri şansa hâlen aktif. Paylaştığın eserle yukarıdaki resimler epeyce farklı. İçerik değil, kalite itibariyle söylüyorum. Paylaştığın link 5.5 MB mertebesinde. Artık çoğu taramada 1 ya da 2 sayfanın boyutu o kadar. Sevgili yeryüzü'nün taraması 87 MB mertebelerinde idi. Yenileyerek ana mesaja ekledim.

Bu küçük aksilik sizin destek verme arzunuza ket vurmasın lütfen.

Tekrar teşekkür ederim.

Uyarınız için teşekkür ederim. Bu sayıdan bende 2 adet vardı.
Yanlışlıkla ( ve dikkat etmeden) diğerini yüklemişim.
Yeryüzü üstatdan da özür dilerim...