Tenten Amerika'da-İnkılâp Kitabevi (Tek Sayfa Tarama)

kağan64

Kıdemli Üye
14 Ocak 2013
159
3,241
Tek Sayfa Olarak Taranıp Düzenlenmiştir.:wbtr:
İyi Okumalar.:wbtr:

tntnmrkd_Cizgi_Diyari0908_01.jpg

tntnmrkd_Cizgi_Diyari0908_02.jpg

Link :

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
siteye hızlı giriş için teşekkürler , hızınızın azalmadan devam etmesi dilegiyle

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Arşivim yok, indiririm okurum, okuma bitince hemen o anda silerim, sonra tekrar okumak istediklerim mutlaka çıkar arada ve onu yine indirir okur ardından bir daha silerim.
Benim arşivim; sadece forumun kendisi, üstelik canlı.
Sayenizde arşivim bir anda değişti.
Kastafiore’nin Mucevherleri’ ne de bu çok kaliteli taramanızla el atsanız bugüne kadar her türlü aramalara rağmen yerleri bir türlü tespit edilemeyen gizli Tenten Severler Derneği size minnettar kalır. Forumdaki İnkilap baskısı sayfa 47 de yarım kalmış durumda, sonra maceranın devamını ancak Milliyet yayınının çok kötü baskısından takip edebiliyoruz. Kastafiore’nin Mucevherleri’ nin de kaliteli baskısının taramasını yapabilirseniz; bu sefer tekrar tarama değil ilk tarama olmuş olur ve çok güzel de olur.
Teşekkür edecek yerde bir de istek oldu, bir Tenten sever olarak çok sağolun, bizi kimse keşfedemez ama biz her yerdeyiz.
Kaçıncı kez olursa olsun; Tenten görüldüğü yerde okunur.

Hepimiz Tenten' iz ve her yerdeyiz:

tintincardsbyindioblack619d4t13m81.jpg

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Tek Sayfa Olarak Taranıp Düzenlenmiştir.:wbtr:
İyi Okumalar.:wbtr:​
Sevgili Kağan64, Diyar'a sahiden dikkat çekici bir giriş yaptınız. Birbirinden güzel paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Tarama+düzenlemeleriniz çok başarılı.

...Kastafiore’nin Mucevherleri’ nin de kaliteli baskısının taramasını yapabilirseniz; bu sefer tekrar tarama değil ilk tarama olmuş olur ve çok güzel de olur...
Ben de eğer mümkünse Fındık Fındık dostumuzun bahsettiği "Kastafiore'nin Mücevherleri" macerasına el atmanızı istirham ediyorum. Çizgi Diyarı Tenten arşivini bu macerayla tamamlamış olacağız.

kitkarson

banned
15 Ocak 2013
68
57
Kağan 64,
hangi yerden Hangi Güç seni buraya ışınladıysa memnunuz.Bu kadar hıza yetişmek için efor harcarız artık.Teşekkürler.

Son düzenleme:

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,714
Karagümrük
Bakmak zorunda olduğum bir ailem var ve bu nedenle yarın işe gitmek zorundayım, pes ediyorum ve yatmaya gidiyorum ama aklım burada kalacak. Gecen binbir hayırla dolsun kardeşim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,078
Teşekkür ederim.
İnkılâp (Mandolin) Kitabevi'nin yayınladığı son tenten kitabı Tenten ve Alf-Art. Paylaıma açılmayan bir o kaldı.