Tenten'in Serüvenleri Alfa Yayınları Sayı 23 - Köpek Balığı Denizinde

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
Tenten-23-000.jpg

Ben de Tenten'leri bekliyorum.

Teşekkürler sevgili Colinmccay.

gordon, dostum iyi okumalar.

Son düzenleme:

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Dostumuz söz verdiği gibi taramaları ile bizleri buluşturmaya başladı.Bu eşsiz kitapları kolilerin esaretinden kurtarıp bizlere ulaştıran sevgili dostuma çok teşekkürler.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
Dostumuz söz verdiği gibi taramaları ile bizleri buluşturmaya başladı.Bu eşsiz kitapları kolilerin esaretinden kurtarıp bizlere ulaştıran sevgili dostuma çok teşekkürler.

Yüzlerinizde ufak bir tebessüm bıraktırıp, çocukluğunuza döndürebiliyorsa onların kolilerde bırakmakta bencillik değilmi.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Teşekkür ederim sevgili Colinmccay,

Çizgi Diyarı'nda sizler oldukça buradan kopmak giderek imkansız oluyor.Umarım bütün çizgi roman severler sitemizde bir araya gelir ve karşılıksız paylaşmayı ilke edinen siz değerli dostları tanıma fırsatı elde ederler.

Sevgili bakunin,sevgili Tsubasa,sevgili Colinmccay ve bütün Çizgi Diyarı gönüldaşları çok güzel şeyler yaptınız.Ve daha güzel şeyleri yapacağız.İnsanımız bu güzelliklere fazlası ile layık.

Tekrar teşekkür ederim sevgili Colinmccay.

Selam ve sevgi ve saygılarımı sunarım.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Tenten güzel bir tarama olmuş,kolileri bende çok merak ediyorum,teşekkürler dostum

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
Alfa yayınlarından Tenten serisini ben de dört gözle bekliyordum, sağolasın değerli kardeşim, varolasın...