Tempo Sayı 16 (20 Mart 1988)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,926
İstanbul
Derginin içinde 2 sayfalık ilginç bir çizgi roman yazısı var..
Paylaşım için teşekkürler Üstadım.

50370387521_d7a446f068_o_d.jpg

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,322
Derginin içinde 2 sayfalık ilginç bir çizgi roman yazısı var..
Paylaşım için teşekkürler Üstadım.

50370387521_d7a446f068_o_d.jpg

Dikkatiniz için sizi tebrik ederim sevgili "Baltimora", dergi için de sevgili "yazicizahmet"e teşekkür ederim.
Dergideki bu yazıyı 2016 yılında ÇD'nda sunmuştım (Çizgi Roman-Sinema Etkileşimi - İndiana Jones Vakvak Amca'yı Tanır Mıydı?). Rahmetli Haluk Yücesoy da dahil birçok değerli forum üyesi konunun altına fikirlerini yazmışlar, katkılarda bulunmuşlardı. Anı değeri de olan bu paylaşımı tekrar dikkatlerinize sunmak istedim.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629
Baltimora üstadıma ve scanfan üstadıma, içten bir teşekkür ediyorum. Dergideki bu konuyu sunumda eklemeyi hesaplarken, birçok taramadan dolayı bunu atlamışım. Tarama esnasında tespit ettiğim Çizgiroman'lı konular için, ayrı bir dosya açmam gerekebilir. Ayrıca scanfan üstadımın da bu konuyu es geçmeyeceğini bilmem gerekirdi. İyi ki Diyarda dikkatli yöneticilerimiz ve üstadlarımız var. Sevgi ve saygılarımla.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,926
İstanbul
Dikkatiniz için sizi tebrik ederim sevgili "Baltimora", dergi için de sevgili "yazicizahmet"e teşekkür ederim.
Dergideki bu yazıyı 2016 yılında ÇD'nda sunmuştım (Çizgi Roman-Sinema Etkileşimi - İndiana Jones Vakvak Amca'yı Tanır Mıydı?). Rahmetli Haluk Yücesoy da dahil birçok değerli forum üyesi konunun altına fikirlerini yazmışlar, katkılarda bulunmuşlardı. Anı değeri de olan bu paylaşımı tekrar dikkatlerinize sunmak istedim.
Güzel sözleriniz için teşekkür ederim Sevgili Scanfan, keşke bu güzel paylaşımınızı o zaman gözümden kaçırmasaymışım zira çok güzel insanlarla çok keyifli sohbetler dönmüş.

Baltimora üstadıma ve scanfan üstadıma, içten bir teşekkür ediyorum. Dergideki bu konuyu sunumda eklemeyi hesaplarken, birçok taramadan dolayı bunu atlamışım. Tarama esnasında tespit ettiğim Çizgiroman'lı konular için, ayrı bir dosya açmam gerekebilir. Ayrıca scanfan üstadımın da bu konuyu es geçmeyeceğini bilmem gerekirdi. İyi ki Diyarda dikkatli yöneticilerimiz ve üstadlarımız var. Sevgi ve saygılarımla.
Est. Rica ederim üstadım, onca yoğun tarama temposunda gözünden kaçırmanız gayet doğaldır. Bizleri bu güzel dergilerle buluşturduğunuz için asıl biz size çok teşekkür ederiz. Sevgiler. Saygılar.