Marsupilami(Türkçe Dublaj)

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,501
Kocaeli
7rnZb6.jpg

ylZGav.jpg

Marsupilami:

Konu: Marsupilami çizgi dizisinde bir aile olarak yaşayan Marsupilami’lerin başlarından geçen olaylar konu alınmaktadır. İnsanlardan oluşan bir aile ile dostluk bağları kurmuş olan Marsupilami’ler kendilerini avlamak isteyenler ile mücadele edecek ve her bölümde harika bir maceraya sürüklenecekler.

Not: Bir arkadaş istedi ben de elimdekileri yüklemeye başladım, her gün 10 bölüm yükleyeceğim, 47 bölüm bu şekilde 3-5 güne kalmaz biter, meraklısına kısa bir bilgi mahiyetinde bu 1993 yılında ilk çıkan Marsupilami değil malesef, 2010 yılında çıkan Marsupilami Hoobah Hoobah Hop! serisidir. 360p olmasına aldanmayın Görüntü ve Ses kalitesi iyidir.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,501
Kocaeli
Dördüncü 10 bölüm 31-40 arası indirme klasörüne eklendi.

Uu9GEc.jpg

Yukarıdaki resimde bu konudaki ilk 30 bölümü ve indirme sayılarını görüyorsunuz; ilk bölümü indiren 16 kişi, 30. bölümü indiren ise 3 kişi; siz bilirsiniz arkadaşlar böyle bir paylaşımın kıymeti bilinmiyorsa yapacak ve diyecek bir şey yok. Açmış olduğum konulara Beğenmelerini ve Yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler.

Yarın elimdeki son 7 bölümü de bu saatlerde yüklerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,501
Kocaeli
Söz verdiğim üzere elimdeki son 7 bölüm de (41-47) indirme klasörüne eklendi, iyi seyirler.

dominik88

Yeni Üye
26 Ara 2018
4
7
Enver Yılmaz kardeşim öncelikle merhaba ve seri için çok teşekkürler. Acaba sende 'The Scooby Doo Show' serisi var mı? Çok arıyordum da bilgilendirirsen sevinirim. Saygılarımla.