Marvel Ant-Man SHORTS(Türkçe Altyazı)

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
a1BQ04.jpg

YO5LW2.jpg

Marvel Ant-Man SHORTS:

Konu: Boyunu küçülterek gücünü arttırma gibi inanılmaz bir kabiliyete sahip olan Marvel kahramanı Scott Lang, nam-ı diğer Karınca-Adam'ın, 6 bölümden oluşan mini dizisi.

Not: Bölümler ile tam uyumlu Türkçe Altyazılar Linkteki Rar dosyasının içindedir, Türkçe Altyazıları çeviren JAVAJAVA2002 nick'li arkadaşa teşekkürler.

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Çok teşekkür ediyorum, paylaşımlarınızın 1 numaralı takipçisiyim.

Takip ettiğiniz için ben teşekkür ederim. Ben de bunları seviyorum yaş oldu 39, bilmiyorum artık saplantı mı hobi mi, Çizgi Film Çizgi dizi, Animasyon Film ve Animasyon Diziler Animeler birşey paylaştığım zaman elimden geldiğince kaliteli ve sorunsuz paylaşmaya çalışıyorum neyse ne demiş Atalarımız Olanlar oldu Ölenler öldü Yolcu yolunda gerek, paylaşmaya devam takip edenlere selam olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Çok teşekkür ederiz.Karınca Adam la ilk tanışıklığım bir gazete ekinde Demir Adam ın zırhının sorun yaratması nedeniyle görmüştüm.Ellerinize sağlık.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Ten ten ve red kit'leri seviyorum, çocukluğumda bölük pörçük seyretmiştim neyse ki burada arkadaşlar zaman zaman paylaşıyor zevkle takip ediyorum.
Karınca adamı da geç tanıdım ama sevdim. Teşekkürler, takipteyiz.:)