Tele Magazin (29 Eylül-5 Ekim 1980) Sayı: 44

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Tele-Magazin-29-Eyl-l-5-Ekim-1980-Say-44.png

Sevgili Ertuga Üstadımızın taramasıdır. Kendisine teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul

Ayara ayar mı yapıldı :)
Nedir bu olanlar acaba?
Kafam basmıyor bazen...

Teşekkürler emeği geçenlere...
Aslında tam da rahmetli Levent Kırcalık bir konu abi... :) Zaten bu ülkenin en büyük sorunu genel olarak görevlerin başına liyakatli insanların gelmemesi sorunudur.. O zamanlar kısmen olsa da, günümüzde liyakatin "L"si bile kalmamıştır orası ayrı bir konu.. Hayvanat bahçesi müdürü TÜBİTAK'a müdür olur, güreşçisi Vakıfbank yönetim kuruluna atanır, "Türkiye'nin geleceği için cahil nesil lazım!" diyen sözde eğitimci Rektör yardımcısı ve YÖK denetleme kurulu üyesi olur, İnşaat Mühendisi Sağlık Bakanı yardımcılığına atanır, Hal müdürü Şehir Tiyatroları Genel Müdürlüğü’ne atanır; futbolcusu, şoförü milletvekili seçilir... ve bunlar gibi onlarcasını sayabilirim.. O yüzden bu konuları pek düşünme abi, yoksa gerçekten kafayı sıyırırsın... Sözlerimi Hz. Peygamber'in şu sözleriyle bitiriyorum: "Her işi ehline verin. Herhangi bir işi, görev ehline vermediğinizde kıyameti bekleyin!" Sanırım mesaj ilgili yerlere gitmiştir...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
O yıllarda elimde olan dergilerden birisi daha. Kapağı görünce hatırladım. Çoook teşekkürler...
Rica ederim Sevgili I'mystery. Bugünkü paylaşımım ile Ertuga üstadımın paylaşmamı istediği 'Tele Magazin' sayıların tamamını bitirmiş oluyorum. Bu dergileri tarayıp upload eden kendisiydi malum, bana sadece bunları paylaşmak kalmıştı. Bu vesileyle kendisine tekrar, diyarımıza yaptığı büyük katkılar için teşekkür ediyorum. Umarım ilerleyen zamanlarda kendisini tekrar eskisi gibi aramızda aktif görürüz..