Teksas Ceylan Yayınları 132'lik Seri Sayı 020 (Düzenlenmiş)

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,585
Gotham
eQDMjy.jpg

Sevgili yeryüzü dostumun yeni paylaştığı bu eseri kendi isteği üzerine tek sayfaya indirdim. Bir de belki beyaz şekilde okumak isteyen olur diye bir de beyazlattım. İki şekilde de sunuyorum , hangi türlü okumak isterseniz ona göre indirirsiniz :)

Ham Tek Sayfa :

Beyazlatılmış Tek Sayfa :​

Alternatif (Beyazlatılmış) :

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Sevgili Tardis emeğiniz için teşekkür ederiz. Ama beyazlatılmış fasikülü yüklediğiniz Speedy Share açılmıyor. En az 10 kere denedim, açılmadı.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,585
Gotham
Sevgili Tardis emeğiniz için teşekkür ederiz. Ama beyazlatılmış fasikülü yüklediğiniz Speedy Share açılmıyor. En az 10 kere denedim, açılmadı.

Herhangi bir sorun yok dostum. Ne yapmanız gerektiğini anlatayım o zaman. Öncelikle linke tıkladığınızda biraz bekliyorsunuz internet hızınıza bağlı olarak. Sonra açılan sayfada hemen ilk baktığınızda görebileceğiniz gibi en üstte ve büyük harflerle yazılmış olan İndir : Beyazlatılmış.rar yazısını göreceksiniz. Hatta yanında sarı bir etiket şeklinde 91.46 MB yazıyor. Altında yıldızlar var. Ona tıklıyorsunuz ve inmeye başlıyor. İşte bu kadar. Bir sorun olursa tekrar yazabilirsin :)

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Belki dns ayarları ile ilgilidir; bende sadece bembeyaz bir sayfa açılıp kalıyor. Daha doğrusu açılmaya çalışıyor ama açılmıyor.

Neyse, daha sonra tekrar denerim. İlginiz için teşekkürler.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,585
Gotham
Belki dns ayarları ile ilgilidir; bende sadece bembeyaz bir sayfa açılıp kalıyor. Daha doğrusu açılmaya çalışıyor ama açılmıyor.

Neyse, daha sonra tekrar denerim. İlginiz için teşekkürler.

Mediafire'dan yükleme yapamıyorum kısa süreliğine de. Başka bir siteden daha yükleyeyim alternatif olarak bir dakika.