Kırmızı Ceketliler'in Üniformaları Neden Kırmızı Renkti?

Kırmızı Ceketliler'in Üniformaları Neden Kırmızı Renkti?

Teksas

Like Tree71Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24.Ekim.2017, 14:11   #11
Yönetici

scanfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1687460
•Rep Seviyesi :
scanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond repute
Alıntı: Motion´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Tabii koltuk renklerinden bağımsız kavga
konusunda en sabıkalı ülke Ukrayna'dır!
Onu Güney Kore ve Tayvan izler!

Yine Ukrayna!
Koltukların rengi de ne güzel ama,
ne oldu şimdi böyle birdendire!

Parlamentolar arası birçok grup var ve çeşitli etkinlikler yapılıyor. Aralarında bu şekilde bir spor müsabakası düzenlenemez mi acaba? Ukrayna benim de favorim, ama Güney Kore'yi de yabana atmamak gerekir. Yanlız sevgili "Motion"ın paylaştığı videodan aldığım ekran görüntüsünde Ukraynalı parlamenterler sanki kavga etmiyorlar gibi geldi bana. Bence "uzun eşek" oynuyorlar!
abolardis ve Motion bunu beğendi.

Konu scanfan tarafından (03.Mayıs.2018 Saat 19:14 ) değiştirilmiştir. Sebep: kaybolan postimage resmi restore edildi
scanfan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 24.Ekim.2017, 17:51   #12
Onursal Üye

abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 433547
•Rep Seviyesi :
abolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond reputeabolardis has a reputation beyond repute
Sevgili Motion Üstadım ;
Herkesin süper kahraman , sinema yıldızı , yada başka bir şekilde tanınmış / sempati duyduğu / kendince önemli gördüğü bilindik bir avatar seçmesine rağmen sizin salt bir suluboya kızılderili resmi seçmeniz ;
Bana göre realist / gerçekçi yönünüzü hiç kaybetmediğinizi gösteriyor.Günlük hayatta olaylara daha realist baktığınız kanısındayım.
Aynı zamanda estetik yönünüzde ağır basıyor bana göre rengarenk bir Kızılderili şefi resminin avatar olarak seçilmesinin tesadüfi olmadığı aşikar.Çok renkli bir bakış açınız olduğu da muhakkak.
Günlük hayatta titiz ve dikkatli bir insan olduğunuz aşikar.Aynı yazıda üç ayrı renk kullanılması bazı kelimelerln özellikle vurgulanması bunun göstergesi.
Yine mükemmeliyetçi bir insan profili ile karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum.Çok mükemmeliyetçi ve aynı zamanda oldukça gururlu bir karekter yapınız olduğunun belirtilerini avatarın sonsuzluğa bakmasından çıkartabiliriz.
Yine yaşınızın yaklaşık olarak avatarda ki resimle uygun olduğunu düşünüyorum mükemmeliyetçi insanların her zaman en uygun ve en doğrularda zirve yaptıkları dikkate alındığında siz de kendinize en uygun yaş aralığında bir avatar tercih etmişsiniz bana göre.
Tabi avatarınızı bugünlerde değiştirmeniz de bana bulunduğunuz ortamda / ev hayatınızda değişiklikler aradığınızı gösteriyor.
Sadece profilden bir avatar tercih edilmesinin nedeni olarakta özel yaşantınızda ben istediğim kadar beni tanıyabilirsiniz ben istediğim kadar görebilirsiniz ben istediğim kadar beni bilebilirsiniz mesajı taşıyor düşüncesindeyim.Bir yönünüzün sadece kendinizde kalmasına özen gösteriyorsunuz.
Sıradan bir kızılderili değilde oldukça gösterişli tüyler takmış bir şefin seçilmesi iş yaşamınızda da belirleyici bir yanınızın olduğu fikrinin oluşmasına neden oluyor.
Diğer yandan seçilen avatardaki renklerin mavi , sarı ve kırmızı renkler olması Terazi yada Aslan burcundan olduğunuzu gösteriyor.
Tabiatı sevmek dışında vakit geçirmeyi sevdiğiniz anlaşılıyor.
Yani kısaca benim yorumlarım böyle gerçekliği hiçte olmayabilir yorum zaten affınıza sığınarak yazıyorum rahatsızlık oluşturan bir durum olursa hemen silebilirim.Selamlar ve sevgiyle kalın.Dediğiniz gibi Sevgili Scanfan üstadımız beyin fırtınası yaratıyor bazan beyin kasırgası.Teşekkür ederiz.
Motion ve scanfan bunu beğendi.
abolardis isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 25.Ekim.2017, 17:26   #13
Kıdemli Üye

Motion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 170087
•Rep Seviyesi :
Motion has a reputation beyond reputeMotion has a reputation beyond reputeMotion has a reputation beyond reputeMotion has a reputation beyond reputeMotion has a reputation beyond reputeMotion has a reputation beyond reputeMotion has a reputation beyond reputeMotion has a reputation beyond reputeMotion has a reputation beyond reputeMotion has a reputation beyond reputeMotion has a reputation beyond repute

Konu Motion tarafından (25.Ocak.2018 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.
Motion isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
history revealed, ingiliz iç savaşı, ingiliz ordusu, kırmızı ceketliler, kırmızı urbalılar, new model army, yeni ordu

Seçenekler
Stil