bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,914
NeverLand
54-2.jpg

Serinin son sayısı.
Bu sayı Büyük Albüm - 21'den taranmıştır.
Orijinal kapağını bulabilirsek güzel olur.
Sevgili Colinmccay'e bu seride gösterdiği büyük çaba için teşekkürlerimle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

epsilon

Yeni Üye
27 Nis 2009
37
171
Sagol dostum
Ilk tesekkur benden
Sayende seri tamamlandi
(eksiklerle beraber de olsa).

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Müthiş bir gayret
Emeği geçen tüm güzel insanlara çok çok teşekkürler..

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
evet işte serinin son kitabı tüm serinin tamamlanması ne kadar güzel olmuş emeği geçen herkese gönül dolusu teşekkürler.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
bütün seriyi güzelce lüplettim, seri için emekleri geçen herkese teşekkürler. olayı abartmayalım diye bütün kitaplara ayrı ayrı yorum yazmadım. burdan cümleten yapımda emeği geçen herkesi anmış olduk.
1-sayı 54 ün kapak yokmuş diye yazıyordu. bu kapak 54
kapak54.jpg

2-27 ci sayıdaki yanlışlığın düzeltilmesini arzu etmekteyim. inşallah elinde olan birileri doğru taramayı koyar.

Emek veren dostların eline sağlık. Ancak yüklenen 27, bu serinin 27'si değil. Sıralı listeye bakarsanız, bu seride 27 numaralı sayının Kaçış macerasını içerdiğini görürsünüz. Bu 27, Büyük Albüm serisine ait ve zaten orada da aynı cilde ait bağlantı var.

Emin olmak için bir önceki sayının sonu ile bir sonraki sayının başını inceledim, bu 27 ile hiç ilgisi yok.

evet bende seriyi incelerken aynı şey dikkatimi çekti. tay sıralı albüm no 27 değil, büyük albüm 27 . hani kapakta öyle ama içerik değişik çıkarmı dedim, çıkmadı. demekki henüz inceleyen olmamış yoksa farkedilirdi.

Son düzenleme:

TomandTeks

Yeni Üye
4 Tem 2017
53
35
Bütün seriyi indirdim aynı Albay gibi bende her mesajın altına yazmayayım dedim. YApımda ve yayında emeğ geçenlere sağolsunlar