Çelik Blek Teksas Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 04

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
001vertmjm.jpg

Sonunda bilgisayar masasında yaklaşık iki aydır duran ve bana gıcık gıcık "Sen beni zor tararsın" diyen hain cildin hakkından geldim.Gerçi çift görmeye başladığıma göre kimin kimin hakkından geldiği tartışılır ya neyse.:) İçinde tay albüm 10,11 ve 12.sayılar bulunmakta tüm sevenlerine keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,719
Hain:) cildin hakkından nasıl geldiğinin sırrını paylaşırsan sevgili Mehmet Ali

O hainlerin başka cinsleri taramayı öğrendiğimden bu yana bana öyle bakıyorlar ki

Tırsıyorum valla, Yusuf Yusuf diye sesler geliyor:D

Teşekkür ediyorum hain avcısı sevgili dostum

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Eline sağlık hocam...
Altın gibi yüreği olan bir adama bu kitap nedirki...
Emek dolu paylaşımların,azmin için teşekkür ederim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili kardeşim daha önceki paylaşımlarınızdan yararlanan kişilerden biri olarak sizin bu ve bunun gibi hainlerin hakkından rahatlıkla geleceğinizden-hatta,geldiğinizden-eminim....
Değerli kardeşim çok teşekkürler ederim,uzun bir süredir Teksas okumamıştım,işte bugün bunu güzelce okuyacağım.Sevgiler saygılar sunarım.Bu arada mimik oğlunuzun da gözlerinden öptüüüm.

mkurt

Süper Üye
26 May 2010
1,829
467
Hocam ellerinize sağlık özellikle bir teksas müptelası olarak heyecanlanmamak elimde değil...Teşekkürler...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
İki seriyi bir arada çıkarıyorsun..
Kolay iş değil,
Hakkını helal et dostum..
Seni yoruyoruz.
Bu arada "murtaza" dostumuza da selam ve sevgilerimiz göndermek isterim..
Saygılarımla..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,744
İstanbul
Üstadım nasıl bir emektir, nasıl bir sabırdır bu? Ayıptır söylemesi tarama yapmaya çalıştığım dönemlerde en çok 32 sayfalık fasikülleri paylaşmaktan hoşlanıyordum. Sayfa sayısı çok olunca bir yerden sonra kopuyor, motivasyonunu yitiriyor insan. Üstelik sayfa düzenlemeleri için de senin harcadığın zamanın muhtemelen yarısını ancak harcamışımdır. Tüm bunlara rağmen senin çalışmandaki kaliteyi asla yakalayamadım. Hal böyle olunca ortaya çıkarttığın çalışmanın değerini çok iyi anlayabiliyorum. Dile kolay, neredeyse 300 sayfa...

Ellerine ve yüreğine sağlık sevgili dostum.

haşim ünvan

Kıdemli Üye
15 Haz 2012
233
291
istanbul
Ben yeni üyenizim. Çizgi romanlar çocukluğumdan beri okumasını en çok sevdiğim yayınlardır. 1965 senesi Ceylan ve 1001 Roman fasikülleri çocukluğuma götürdü. Hepinize çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.Merak ettiğim kullandığınız scanner ' ların marka ve modelleri nedir? Hepinize kolay gelsin....

haşim ünvan

Kıdemli Üye
15 Haz 2012
233
291
istanbul
Teksas'ın ülkesinin kuzeyinde karlı bir ortamda geçen bir macerası vardır. Kurt postu giyen, "Lince" adında kızılderili kabilesiyle ilgili. 1965 yılında Edirne'de ilkokul 2 deyken macerası rüyama girmişti. Kimbilir hangi cildindeydi ?...
Senesini hatırlamıyorum Zagor'un Aslan'ın resimlediği ilk fasiküllerinden (64 sayfalık) 3.sayısı hariç tamamına sahiptim. Senelerce tamamını baştan kaç kere okudum hatırlamıyorum. Örümcek Adam, Mandrake, Conan'ın kaç versiyonu (büyük boy, küçük boy, renkli) hepsini öylesine eskiciye verdim..Belki Zagor'ların ilk sayfalarında "Ünvan" yazılı fasiküllerini görürseniz işte onlar benimdi..

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Sen beni zor tararsın laflarına pabuç bırakmadan büyük bir işin hakkından harika bir tarama ile çok güzel gelmişsin Sevgili Mehmet Ali... :)

Çift görmeye başladığın halde tek sayfaları tekrar bölmeye kalkmadığına göre seni alt edememiş demektir, sevgili dostum. ;)

Kazanan sensin ve biziz... :rolleyes: Teşekkür ederiz

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Yaklaşık 300 sayfalık DEv'e karşı kazandığın zaferi kutlarım.
Ellerin dert görmesin üstadım.
Bizler için verdiğin emeğe ve paylaşıma teşekkür ederim.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Doktor sallaso için konyak, Mr. No için viski, Tonton için köfte, Obelisks için yaban domuzu neyse Rodi için de turta odur herhalde. Turta yemek için uğraşırken ya da turta yerken başına gelmedik kalmaz garibanın. Bir de bizim burada turtalar kek kıvamındayken Amerikanınkiler nedense akışkan oluyor, kafay geçtimi yakadan bağırdan akıp gidiyor.

Teşekkürler, dostum.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Değerli çalışmanız ve azim gösteren sabrınız, nihayetinde bizim bir kazancımız olmuş. Bu uzun mesaiye, pek çok teşekürler.