Çelik Blek Teksas Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 27 - Denizde Savaş

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
Arkadaşlar. Teksas tay yayınlarından Büyük Albüm sayı 27.
198 sayfa.Kendi taramam.Sitede <Teksas Tay Yayınları
Cilt 12 - Denizde Savaş> diye yayınlanmış olan
Bu Albümün ilk macerasıdır.Ben size komple bir albüm sunuyorum.
Doya doya okuyun.İşte Link.​

:wbtr::wbtr:

Son düzenleme:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Sevgili kambozlu, muhteşem bir paylaşımda bulunmuşsunuz.
Büyük Albümler, Cilt sayıların bir araya getirilmesiyle oluşturulduğu için çok fazla tekrara rastlanabiliyor. Devam sayılarını barındırdığı için de kesintisiz okuma keyfi sağlıyor.
Paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Dostum mükemmel bir paylaşım olmuş.Üstelik herkesin rahatça indirip okuyabileceği bir linkte vermişsin.E daha ne bundan iyisi Şam'da kaysı.(Bu Şam'ın kaysısı,Şam'ın şekeri nasıl onu da bilmem ama hani öyle derler.:))
Ellerine sağlık.

tiltmahmut

Süper Üye
18 Tem 2009
539
6,721
teksastaybuyuka27denizd.jpg

Alıntıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tekira

Süper Üye
20 Ara 2010
621
66
Teksas ve Tommiks çocukluğumuz unutulmaz iki kelimesi... Çok Teşekkürler...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Emek veren dostların eline sağlık. Ancak yüklenen 27, bu serinin 27'si değil. Sıralı listeye bakarsanız, bu seride 27 numaralı sayının Kaçış macerasını içerdiğini görürsünüz. Bu 27, Büyük Albüm serisine ait ve zaten orada da aynı cilde ait bağlantı var.

Emin olmak için bir önceki sayının sonu ile bir sonraki sayının başını inceledim, bu 27 ile hiç ilgisi yok.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Emek veren dostların eline sağlık. Ancak yüklenen 27, bu serinin 27'si değil. Sıralı listeye bakarsanız, bu seride 27 numaralı sayının Kaçış macerasını içerdiğini görürsünüz. Bu 27, Büyük Albüm serisine ait ve zaten orada da aynı cilde ait bağlantı var.

Emin olmak için bir önceki sayının sonu ile bir sonraki sayının başını inceledim, bu 27 ile hiç ilgisi yok.

evet bende seriyi incelerken aynı şey dikkatimi çekti. tay sıralı albüm no 27 değil, büyük albüm 27 . hani kapakta öyle ama içerik değişik çıkarmı dedim, çıkmadı. demekki henüz inceleyen olmamış yoksa farkedilirdi.