Teksas Hoz Comics 226 Sayfa Sayı 5 Pierre ve Çetesi

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Teksas Hoz Comics 226 Sayfa Sayı 5 Pierre ve Çetesi (Tek Sayfa)

Palio68 Taraması (Çift Sayfa)

d5k4sneg56glgz7cz.jpg

d5k4thkriw60zhts3.jpg

İşte adresimiz ,iyi okumalar,iyi hafta sonları

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,089
Üstadım 20 MB düşmüş dosya boyutu.
Ne yaptınız böyle..? Tam kota dostu derler ye öyle bişi olmuş.
Ellerinize sağlık.
Size özelden mesaj göndermiştim okudunuz mu?
Yazı fontları hakkında.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
226 sayfa ve 20 MB boyut !!! Gerçekten sihirbazlık... İşin sırrı nedir Necdet Üstadım ?
Büyük emek ve enfes paylaşım için, çok teşekkürler sevgili Necdet Üstadım...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Çözünürlük süper tarama harika hayret bu kadar sayfa bu boyuta inmiş tam preslenmiş.Hokus pokus alsana 20 mb. boyut.Ellerinize yüreğinize sağlık çok teşekkürler.

Son düzenleme:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Özelden mesaj gönderdim,size zahmet okuyabilirseniz,derdimi anlatmış olacağım.Görüşmek üzere.Bende gelen mesaj açılmıyor.(Burada)Sabırsızlıkla bekliyorum.

Son düzenleme:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Sayın arkadaşlar,ben de şok oldum.Scan Tailorda düzenledim.Resimleri Tif olarak kaydediyor.Belki,ondandır.4.ncü sayı ilk denemeydi bu programla.Gerçekten süper bir program.226 Sayfa 20 mb.Yanlış hatırlamıyorsam böyle bir dosya 200 küsur mb yer tutuyordu.Bu programa sahip olmamıza vesile olan drzeko üstada sonsuz teşekkürler.Selamlar.Kullanma çok kolay,göreceğiz inşallah,hepimiz bu programla yapacağız.Çok da çabuk yapıyor.

Son düzenleme:

farukgulluce

Yeni Üye
26 Tem 2009
65
209
Gaziantep
Sevgili Necdet kardeşim emek vermişsin çok teşekkür ederim. Yalnız, emeklerin boşa gitmemesi adına bir noktaya değinmek istiyorum. Grafik modu olarak monokrom seçmişsin bu mod, aradaki kardeş gri pikselleri ya siyaha ya da beyaza dahil eder ve saf siyah beyaz kalır. eğer pikselleri siyaha dahil ederse siyahlar şişme yapar, beyaza dahil ederse siyahlar incelir. yani her iki durumdada orijinalden uzaklaşma söz konusudur. monokrom yerine griskala veya renkli taramalar siyah ile beyaz arasına belli sayıda gri kardeş pikseller atar (anti-aliasing).

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Sayın arkadaşım farukgulluce ,bilgin için çok teşekkürler.Bu sayı ile bu programı kullanışım 2.nci oluyor.Süper acemiyim.
Ancak biraz daha yardım isteyeceğim.Her işi bitirdikten sonra , çıktı alma bölümüne geliyorum.Orada 3 seçenek var :

1-Black and White (Siyah ,beyaz çizgi romanlar için)
2-Color / Grayscale (Renkli çizgi romanlar için)
3-Mixed (Fotoğraflar için)

Ben başka bulamadım.Yani ikinci seçeneği renkli olduğu için seçmemiştim
1.nci seçeneği kullandım.

Siz 2.nci seçeneği öneriyorsunuz yanılmıyorsam.Deneyeyim.Bir de doğru anladım umarım önerinizi,yanlış yerlere gitmeyeyim.

Tekrar tekrar teşekkürler.sağolunuz.Selamlar.

Denedim, 2.nci seçeneği seçersem,sayfa pürüzlerini temizleme fırçasını vermiyor.Ancak sayfa görüntüleri orjinaline yakın,saman kağıdına basılmış gibi çıkıyor.Siz ne dersiniz? Selam.

Son düzenleme:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Selam Atlas364 arkadaşım , sumatra PDF prg ile çok rahat okunuyor.Kolay gelsin .Okuduğunuzu haber verirseniz sevinirim.

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
Bilgisayarım program çöplüğüne döndü , bu çizgi romanı okumak için başka bir program indirmek istemiyorum . . ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.