Teksas Hoz Comics 244 Tek Sayfa Siyah Beyaz Sayı 3 Kızılderili Saldırısı

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teksas Hozcomics Siyah Beyaz Tek Sayfa Sayı 3 Kızılderili Saldırısı.

Yaklaşık 41-42 yıl önce orta okulda el sanatları dersinde,konu kitap ciltlemeydi.Bu serinin ilk üç sayısını ciltlemiş,10 almıştım.O günlere gittim,nasıl geçmiş yıllar.

Tarama : palio68 Üstada aittir.(Çift Sayfa) Teşekkürler.

d5ethzhwfcr6dmzur.jpg

d5etius0b9dfkkttv.jpg

İşte adresimiz .İyi okumalar

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,313
Adana
Nefis paylaşımınız için, teşekkürler sevgili Necdet Bey... Sevgili Palio68 ve sevgili Ozan Barış'a da teşekkürler...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili Necdet kardeşim ben konunun ne olduğunu bilmiyorum ama anladığım kadarı ile bir sağlık problemi.
Sevgili kardeşim sıkıntı her ne ise dilerim Allahımdan acil şifa bulursunuz.Size,ailenize sağlıklı bir ömür dilerim.Tekrar tekrar geçmiş olsun.Eğer konuyu bilmediğim için yazdıklarımdan dolayı bir pot kırdımsa affedin lütfen.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Sayın Kartal kardeşim,lütfen üzülmenize gerek yok.Aslında ben de Çizgi Diyarı dostlarımın Pazar günü zehir ettiğim için üzüldüm,ama dualarını istediğim,dertleşmek istediğim için yazdım.Malum domuz gribi salgını var şu sıralarda.Dünden beri torunun ateşini 38.8 altına düşüremedik.Pazar dolayısı ile doktorumuza anca telefonla ulaşıp yardım aldık,yarın bekliyor,ama üzülmeyin tüm öğrenciler böyle diyor ama şu an (22.45 yine 38.9 ateş).Allah yardımcımız olsun.Tüm çocukları ve torunları her türlü hastalıktan ve kötülükten korusun.Ne olur beni affedin.Gerçekten sizleri sıktım,ama dualarınız işe yarayacak.Sağolunuz.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,182
8,049
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar temenni ediyorum.
Ellerinize emekleriniz sağlık dostum.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Size ve sizin gibi bu dertten muzdarip tüm kardeşlerimize şifayı veren (ŞAFİİ) ALLAH celle celalühten acil şifalar dilerim.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Selam Çizgi Diyarı Arkadaşlarım,

Biraz evvel doktordan geldik.İnanın bekleme salonu tıklım tıklım dolu.Tüm yavrucaklar aynı dertten mustarip.Çok şükür domuz gribi değilmiş.Yeni bir virüsmüş.Ve çok salgın olmuş.İlaçlarımızı verdik ,3 gün 39-40 derece süren ateşi 38'in altına düştü.Gerçi bir düşüyor , bir çıkıyor ama,doktorun dediğine göre havale geçirmezmiş.
Sizleri Pazar günü üzdüğüm için beni bağışlayın,ama dualarınız beni çok mutlu etti.Çok teşekkürler.Yüce Rabbim,tüm dünya çocuklarını,torunlarını,her türlü kötülükten korusun,hasta olanlara acil şifalar versin.
Hepinizi saygıyla selamlarım.Hepinizden Allah razı olsun,gerçek dostlarım.
İzmir Necdet

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,737
İstanbul
Kitap için çok teşekkür ediyorum, üstadım. İnanıyorum ki her geçen gün üzerine biraz koyarak bizi mükemmel çalışmalarla buluşturacaksınız.

Umarım torununuzun son durumu daha iyidir.

Sevgiler, saygılar.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
İlginize çok teşekkürler,Daha iyiye gidiyor,ama daha ayağa kaldıramadık,şükür ateşi düştü.Nasıl bir virüsse tüm aileyi yatağa düşürdü.Okulda çocuklar birbirlerinden alıp,virüsün çoğalmasına sebep oluyormuş.Aslında bu durumdaki çocukları ailelerin,çocukları iyileşmeden okula göndermemesi lazım.Allah'ın izniyle atlatacağız İnşallah.Sağlıcakla kalın.Selamlar.