Teksas hoz comics 34. Sayi 1. Macera: Kara korku ( tek sayfa)

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,059

Bu ilk çalışmamda bana yardımcı olan değerli dost büyük beyaz'a
Selam, sevgi ve saygılarımla.
Teşekkürler dostum.

Arkadaşlar daha önce palio68&ozanbarış dostlarımız tarafından çift sayfa taranarak bizlere sunulan macerayı
sadece tek sayfa olarak ve birazcık da eğrilikleri ve kenar marjlarını düzenleyerek paylaşıyorum.
Bu ilk çalışmam olduğu için hatalarımı hoş göreceğinizi ümit ediyorum.
HACILI

Son düzenleme:

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,059
Değerli arkadaşlar,
Paylaşım konusunda 2 sorum var.
1- Her kitap yükleyeceğimde aynı yolu mu takip edeceğim..?
2-Resim yükleme esnasında " YÜKLE " yazısının yanında boş bir kare ve onun yanında da " Herkese açık " yazısı var. Bu kareye çentik atılacak mı?
Cevaplar ve yardım için şimdiden teşekkürler.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,873
52,431
Kendi Koltuğunda
Evet sevgili Hacılı aynı yolu takip ediyorsun çentiki ister işaretle ister işaretleme forumda görünür sadece internette arama yapılınca aamada işaretlersen başka kimseler tarafından görülmesini sağlayan bir sistemdir .bu arada çok teşekkür ediyorum sizlere yeni çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.saygılarımla kalınız.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Ellerine sağlık. Bir kez bulaştın mı artı duramazsın. Linki kapağın biraz altına daha büyük yazarsan iyi olur kanaatideyim... :) Sevgiler, selamlar...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Sayın Hacılı arkadaşım.Şimdi indirdim.Sayfalara şöyle bir baktım,süper.Ellerinize sağlık.Teşekkürler.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
İlk çalışmanız olmasına rağmen kusursuz bir paylaşım..Keşke bende sizin yarınız kadar yapabilsem..Yeni paylaşımlarınızda buluşmak ümidiyle kolaylıklar diler,teşekkürler ederim..Ellerine sağlık HACILI üstad..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,745
İstanbul
Ellerine sağlık, Ahmet abi.

Dostlarımızın işaret ettiği gibi ilk düzenleme faaliyeti olduğu göz önünde bulundurulduğunda gayet başarılı bir çalışma olmuş. Eminim kısa zamanda bu tür işlerin tüm inceliklerini kapmış olacaksın. Yeter ki bu çalışmaları yapmaya dair motivasyonunu kaybetme.

Sevgiler, saygılar.